NPO Radio 2 omarmt Reclamemuziek Top-40 Aller Tijden
- Media
- 12 dec 2019 @ 00:02
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - RadioMuziekReclame
- 12 dec 2019 @ 00:02
- Jeroen Mirck
Wat is de beste reclamemuziek aller tijden? NPO-zender Radio 2 zendt de beste liedjes uit op vrijdag 20 december. Het publiek kan nog tot zondag stemmen voor de lijst.
Op 20 december wordt tussen 18:00 en 22:00 op NPO Radio 2 de Reclamemuziek Top 40 Aller Tijden uitgezonden. De radioprogramma’s van Wouter van der Goes en Frank van ’t Hof staan dan in het teken van de beste reclamemuziek uit de Nederlandse historie.
De Stichting Nederlandse Top 40, Adformatie en Spreekbuis.nl organiseren dit jaar voor het eerst gezamenlijk de Reclamemuziek Top 40 aller tijden. Deze landelijke verkiezing gericht op de beste reclamemuziek uit de afgelopen 50 jaar. In commercials worden veelvuldig muzieknummers gebruikt om aandacht trekken, een emotionele binding te creëren of merkassociaties op te bouwen. Met deze jaarlijkse hitlijst worden de beste nummers extra in de spotlights gezet.
Wouter van der Goes, deejay namens KRO-NCRV bij NPO Radio 2: 'Bijna alle reclames zouden zonder de liedjes totaal niet uit de verf komen. Te gek om daar nu een mooi lijstje van te maken. En nog leuker, het zal een mooie muziekavond op NPO radio 2 van te worden. Verrassend en vol liefde voor muziek, precies waar onze zender voor staat.'
Erik de Zwart, voorzitter Stichting Nederlandse Top 40: 'Muziek is emotie en al sinds 1965 vangen we die emoties wekelijks in de Nederlandse Top 40. Verschillende merken hebben kroonjuwelen uit de muziekhistorie opgepakt of ze juist laten maken en daarbij de emotie van dat nummer verbonden aan hun product. Met de Reclamemuziek Top 40 aller tijden zoeken we naar de nummers waarbij dat het beste is gelukt.'
Tot en met 15 december kan het publiek stemmen hun favoriete reclamemuziek en -tunes aller tijden via Reclamemuziektop40.nl. Donderdag 19 december wordt de Reclamemuziek Top 40 aller tijden officieel bekend gemaakt. Vrijdagavond 20 december zal vanaf 18:00 de gehele lijst op NPO Radio 2 worden uitgezonden.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- [column] TikTok in april: álle trends, tools & insights die je...
- Nieuwe Dumpert-serie volgt verkeerspolitie Rotterdam
- 'Nieuwsmedia worstelen omdat merken de voorkeur geven aan een...
- NMO breidt luisteronderzoek uit met korte luistertrajecten
- Sijthoff Media stopt met Business Insider Nederland
- KPN viert 10e Louis-campagne met lancering TV+ Soundbox
Laatste Nieuws
- KPN viert 10e Louis-campagne met... 28-04-2025
- Sijthoff Media stopt met Business... 23-04-2025
- Nieuwe Dumpert-serie volgt... 16-04-2025
- 'Nieuwsmedia worstelen omdat merken... 16-04-2025
- NMO breidt luisteronderzoek uit met... 15-04-2025
- AvroTros analyseert kijkgedrag met... 15-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management