Seiko kiest voor UM en Reprise
- Media
- 9 jun 2021 @ 10:27
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Mediastrategie
- 9 jun 2021 @ 10:27
- Sjaak Hoogkamer
Seiko Watch Europe B.V heeft na een korte bureauoriëntatie besloten om de on- en offline media-activiteiten volledig bij UM en Reprise onder te brengen.
De samenwerking omvat de communicatie- en mediastrategie, -planning en -inkoop voor alle kanalen in Nederland en België.
Martine Meijer, Marketing Manager Benelux van Seiko: ‘We kiezen voor UM & Reprise omdat de mentaliteit ons goed past en omdat ze hebben laten zien dat ze onze merken de volgende stap kunnen laten zetten met de juiste strategie en middelen. Wij kijken uit naar een fijne samenwerking.’
Volgens Meijer is ‘Seiko een aanbieder van horloges met een hoge bekendheid en een brede collectie.’ Always one step ahead of the rest was de visie van Kintaro Hattori vanaf het moment dat hij de horlogemanufactuur in 1881 oprichtte. Een credo dat volgens Meijer sindsdien de koers van Seiko heeft bepaald en dat staat voor méér dan een eeuw van innovatie.
Carolien van ‘t Hek, CEO UM Nederland over de nieuwe samenwerking: ‘Wij zijn blij en trots dat Seiko gelooft in onze mentaliteit, kennis en geïntegreerde propositie en daarom voor ons heeft gekozen. Wij gaan ze helpen met onze 'Now & Next' benadering in marketing en communicatie om de ambities van Seiko in de Benelux verder invulling te geven.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Nederlander zet rem op streamen27-03-2026
- Jongeren volgen nieuws vooral via... 27-03-2026
- Talpa verkoopt Eredivisie bij KPN24-03-2026
- NMO: media verder naar mobiel24-03-2026
- Peter Lubbers naar RTL en Videoland20-03-2026
- Potje Rijden richting Prime Video19-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

