Holland en Barrett hoofdsponsor van de KNSB
- Sponsoring
- 26 okt 2021 @ 12:55
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 26 okt 2021 @ 12:55
- Sjaak Hoogkamer
De winkelketen in natuurlijke gezondheid en verzorging omarmt naar eigen zeggen het langebaanschaatsen. Holland & Barrett zal meteen zichtbaar zijn op de boardings van Thialf bij de Daikin NK Afstanden (29-31 oktober).
Het logo prijkt dit seizoen bij internationale wedstrijden ook op de pakken van de langebaanschaatsers.
Holland & Barrett is een van oorsprong Britse keten, opgericht in 1870, met 1300 gezondheidswinkels in 16 landen. Verspreid over heel Nederland heeft het bedrijf, dat in 2003 De Tuinen overnam, ruim 200 winkels. ‘Holland & Barrett is er voor iedereen die op een natuurlijke manier gezond en vitaal wil blijven. Schaatsen past daar goed bij: sportief, positief en veel Nederlanders beleven er plezier aan,’ zegt algemeen directeur Marc Estourgie.
De KNSB is blij met de komst van deze nieuwe partner. ‘Holland & Barrett is een grote retailer, gespecialiseerd in natuurlijke, duurzame producten die bijdragen aan gezondheid en optimale prestaties. Een uitstekende fit dus,’ aldus Jeroen Kraaij, commercieel directeur van de KNSB.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Adidas strikt Van der Poel 18-09-2026
- Hersenstichting grootste stijger in... 17-09-2026
- ABN Amro verbindt Kusama-expositie... 14-09-2026
- ISS en Johan Cruyff Foundation... 09-09-2026
- Hyundai wordt autopartner UEFA... 09-09-2026
- Kies de 1000 beste spelers uit 70... 02-09-2026
MarketingTribune Events
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

