Nominaties Marketing Company en Marketing Start Up 2020
- B2b
- 25 feb 2020 @ 10:21
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Awards
- 25 feb 2020 @ 10:21
- Sjaak Hoogkamer
De jury voor Marketing Company of the Year en Marketing Start Up of the Year maken vandaag de nominaties bekend. In de komende weken worden nog de genomineerden bekendgemaakt in de resterende categorieën.
Genomineerd voor Marketing Company of the Year 2020 zijn (in alfabetische volgorde)
ANWB
HelloFresh
Jumbo
Thuisbezorgd/ Takeaway.com
Volgens Marc van Eck RM, juryvoorzitter voor Company of the Year waren de inzendingen in deze categorie het beste die hij en zijn jury tot dusver ter beoordeling kregen: ‘We hadden meer nominaties dan ooit, meer gretigheid van bedrijven om eraan deel te nemen en er waren betere onderbouwingen.’ Van Eck meent dat er ook meer companies zijn waar Marketing-Nederland écht trots op mag zijn. ‘Het bewijst dat de Dutch Marketing Awards volwassen worden. Dat brengt dan wel met zich mee dat het voor de jury moeilijker dan ooit is geworden’.
Genomineerd voor Marketing Start Up of the Year 2020 zijn (in alfabetische volgorde)
Crisp
Felyx
Hydraloop
Too good to go
Winc
Saskia Egas Reparaz, juryvoorzitter van de Start Up of the Year laat weten dat de deeljury van deze categorie vooral erg blij was met de diverse en zeer uitgebreide lijst in de categorie start-up. ‘We verwachten een sterke en spannende finale met deze sterke en diverse short-list’.
Over ruim een maand zijn in Amsterdam de winnaars bekend van de Dutch Marketing Awards 2020. Deze prijzen in zeven categorieën worden gezien als de belangrijkste die te winnen zijn in het marketingvak omdat ze worden toegewezen op basis van de hele marketingstrategie. De Dutch Marketing Awards worden op 26 maart uitgereikt in het Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 26, 202504-07-2025
- Centraal Beheer: werkdruk zet... 03-07-2025
- Dotdotdash opent Europese hub in... 30-06-2025
- Mediahuis E-commerce behaalt... 29-06-2025
- PXR verkoopt advertentieruimte voor... 27-06-2025
- Marketingtransfers week 25, 202527-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers