FlexTicket biedt festivalgangers flexibele annulering
- B2b
- 16 mrt 2020 @ 10:20
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - EntertainmentZakelijkEvenement
- 16 mrt 2020 @ 10:20
- Lucas Boon
Met de verspreiding van het coronavirus zijn veel eventorganisatoren overgelaten aan crisismanagement rondom hun evenement. Als antwoord hierop lanceert ticketwebsite Festicket het nieuwe initiatief FlexTicket.
Zo hebben eventorganisatoren te maken met annuleringen, veiligheid van bezoekers, reisverboden en verlies in vertrouwen van de consument. Analyse van mondiale verkoopdata laat in de afgelopen weken afname in consumentenvertrouwen zien. Verwacht wordt dat dit de kaartverkoop van festivals en andere evenementen in de maanden maart, april en mei sterk beïnvloedt.
Samen met de steun van 150 evenementenorganisatoren wereldwijd lanceert Festicket daarom het nieuwe initiatief FlexTicket, dat kaartkopers de flexibiliteit biedt om tickets voor festivals te annuleren. Nieuwe boekingen gemaakt vóór 30 april vallen automatisch onder dit flexibele annuleringsbeleid.
Zack Sabban, oprichter van Festicket, zegt: 'Dit is een moeilijke tijd voor mensen en bedrijven wereldwijd. Met de groeiende onzekerheid zochten we een manier om de onrust en gevoelens onder bezoekers en de festivalgemeenschap tot rust te brengen. We hopen dat het FlexTicket-beleid festivalpubliek het vertrouwen geeft om plannen te blijven maken voor een onvergetelijke zomer.'
Ga voor meer informatie naar de website.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 3, 202623-01-2026
- Marketingtransfers week 2, 202616-01-2026
- De vergeten laag van klantbeleving15-01-2026
- Marketplace-bureau Committos richt... 12-01-2026
- AI realitycheck: 2026 wordt het jaar... 12-01-2026
- Marketingtransfers week 1, 202609-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

