Tele2 kiest voor MediaCom

  • Bureaus
  • 3 nov 2017 @ 06:16
  • Link
  • Redactie Media
    Redactie Media

    Redactie
    MarketingTribune
  • PitchesMediabureau

Tele2 kiest voor MediaCom na een mediareview voor haar offline business. De pitch werd begeleid door 3MO onder leiding van Ivonne Boumeester. Het account komt van MEC. iProspect blijft het online mediabureau voor Tele2.

Cilesta van Doorn, Managing Director Marketing en Brand Communication van Tele2: 'MediaCom begrijpt ons DNA ten voeten uit en is als geen ander in staat ons te helpen onze ambities waar te maken.'

Maiko Valentijn, CEO van MediaCom: 'Tele2 heeft een enorme groeiambitie en heeft de laatste jaren hard gebouwd aan een unieke positionering. Wij kijken ernaar uit om een bijdrage te leveren aan deze groeiambitie en hoe wij deze het best kunnen vertalen naar een gefundeerde media strategie.'

MediaCom won eerder newbusinesstrajecten op klanten als IKEA, Richemont en GROHE.

 

Redactie Media

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken