Keolis en Crowdmedia stimuleren vervoersmiddel bus

  • Bureaus
  • 21 jul 2021 @ 15:02
  • Link
  • Ryan Baij
    Ryan Baij

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • CommercialsCampagnes

Vervoersmaatschappij Keolis heeft samen met Crowdmedia een campagne bedacht om mensen te stimuleren meer de bus te nemen tijdens de vakantie. Ze maken gebruik van de (anti)held Super Summer Hero.

De campagne gaat over één man die in één zomer zijn hele bucketlist wil afwerken, na het vele thuiszitten van het afgelopen jaar. Dit is Super Summer Hero, een vakantieganger met een duidelijke missie.

‘We wilden een frisse, zomerse en energieke vibe neerzetten die aansluit bij wat meer positiviteit deze zomer. En zo werd Super Summer Hero geboren. De (anti)held die het liefst alle activiteiten op zijn bucketlist in één zomer wil doen, aldus Wouter Hameka, mede-eigenaar bij Crowdmedia.

Het doel van de campagne is om reizen met de bus in de reisgebieden van Keolis te stimuleren. Speciaal daarvoor ontwikkelden allGo, Twents, RRReis en Syntus Utrecht hun eigen Super Summer Deals, met aantrekkelijke kortingen. Om zoveel mogelijk mensen te bereiken, bestaat de campagne uit online en offline middelen.



Ryan Baij

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken