Adwise Academy en TAP leiden marketeers in Palestina op
- Bureaus
- 31 mei 2023 @ 10:32
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 31 mei 2023 @ 10:32
- Michiel van Zaane
Marketing-opleider Adwise Academy uit Almelo en de Palestijns-Nederlandse start-up Talent Acceleration Platform (TAP) gaan samen marketeers in Palestina opleiden. De bedrijven helpen zo Palestijnse jongeren een remote carrière te starten.
Met de opleiding ‘Digital Marketing’ worden vanaf september de eerste achttien Palestijnse studenten in drie maanden klaargestoomd voor een carrière in digitale marketing. Adwise Academy ontwikkelde een curriculum voor het online opleidingsprogramma van TAP op basis van actuele behoeften op de Europese arbeidsmarkt. De Palestijnse studenten worden in hun studie ondersteund door lokale experts en mentoren van over de hele wereld.
TAP biedt online opleidingen aan op het gebied van web development en B2B sales voor techbedrijven. Ze richten zich op jong talent in Palestina, waar meer dan 40% van de jongeren onder de 30 met een universiteitsdiploma geen werk heeft. In 2022 heeft TAP de eerste 100 studenten opgeleid, waarvan ruim 80% een (remote) baan vond bij verschillende innovatieve bedrijven door heel Europa en lokaal in Palestina.
'We hebben er heel veel vertrouwen in dat we samen met Adwise Academy een opleiding kunnen samenstellen van hoog niveau’, zegt Christian Vezjak, CEO van TAP. ‘We zijn erg trots op deze samenwerking.’
Maikel Veldhuis, operationeel manager bij Adwise Academy, de opleidingstak van digital agency Adwise, is verheugd over de samenwerking met TAP. ‘Er is veel talent en veel ambitie in Palestina, en samen met TAP richten we ons op het overbrengen van de juiste vaardigheden om dat talent te helpen een carrière in digital marketing te starten.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Dentsu Lab Amsterdam focust op mensgerichte innovatie
- ANWB brengt woonverzekeringen tot leven met Buddy
- Gardeners lanceert Impact hub voor merken
- Van ‘gewoon beginnen’ tot social-first agency
- 113-campagne stelt de ongemakkelijke vraag voor naasten
- Opvallers over festivalmarketing ‘Merken zoeken meer diepgang...
Laatste Nieuws
- Esther van Vliet & Steffi Boom... 05-12-2025
- Louis gaat met kerst op avontuur04-12-2025
- De Beren kiest OK als creatief partner04-12-2025
- Nieuwe campagne voor divers De Pijp04-12-2025
- Dentsu lanceert PR-propositie02-12-2025
- 113-campagne stelt de ongemakkelijke... 01-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

