[RetailRadar] Jumbo opent vierde Jumbo Foodmarkt
- Food-en-retail
- 22 mei 2018 @ 10:45
- Link
-
Ernst-Jan Smids
Oprichter en directeur
JUMP!RETAIL - Winkelen
- 22 mei 2018 @ 10:45
- Ernst-Jan Smids
De wekelijkse boodschappen doen? Huisgemaakte sushi eten? Of een goede kop koffie drinken in het Foodmarkt Café? RetailRadar neemt een kijkje bij de nieuwste foodmarkt van Jumbo.
Nieuwe rubriek op MarketingTribune: RetailRadar, het platform dat opmerkelijk en zeer actueel retail-nieuws deelt. Met in deel 3: Jumbo Foodmarkt.
Op 16 mei opende supermarktketen Jumbo een vierde Jumbo Foodmarkt vestiging. Na Amsterdam, Breda en Veghel was nu Leidsche Rijn aan de beurt. CCO Colette Cloosterman-van Eerd laat weten dat deze nieuwe vestiging 'een echte foodexperience is waar het beste van La Place en Jumbo samenkomt'. In de nieuwe foodmarkt zijn namelijk meer dan negen wereldkeukens van La Place te vinden. Deze foodmarkt is de eerste sinds de overname van La Place en speelt in op de integratie tussen retail en horeca.
De gerechten van onder andere Hollandse, Italiaanse en Aziatische afkomst kun je in het grote Foodmarkt Café eten, maar mocht je ze liever kant-en-klaar mee naar huis nemen dan is dat ook mogelijk. Verder is in de winkel de grootste groente- en fruitafdeling van Nederland te vinden met een ruim assortiment aan verse streekproducten.
Benieuwd hoe de winkel eruit ziet? Bekijk dan de video die RetailRadar van de nieuwste Jumbo Foodmarktmaakte hieronder!
archief
Dossier RetailRadar deel 1: Karwei
Dossier RetailRadar deel 2: flagshipstore Perry Sport
Wat is RetailRadar?
RetailRadar is een actueel platform over retail in Nederland, opgezet door Jump! Retail, bureau op het gebied van omnichannel retailmarketing. Via WhatsApp deelt een grote groep aangesloten retail managers en executives opmerkelijke waarnemingen in retailland. Highlights hiervan worden vanaf nu periodiek uitgelicht op Food&Retail van MarketingTribune. Voor meer RetailRadar-berichten en informatie over Jump! Retail, kijk op jumpretail.nl. Aanmelden voor de RetailRadar Whatsapp-dienst? Stuur een mail naar hallo@jumpretail.nl.
-
Ernst-Jan Smids
- Werkt bij: JUMP!RETAIL
- Functie: Oprichter en directeur
- Website:https://jumpretail.nl/
- Profiel »
- retail
- vier
- RetailRadar
- JUMP!
- markt
- nieuw
- video
- vestiging
- Colette Cloosterman-van Eerd
- CCO
- La Place
- winkel
- Jumbo
- innovatie
- Ernst-Jan Smids
- Food
- foodexperience
- het beste
- marketing
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Hans Klok goochelt met wintertijd voor Unox
- Cyberincident Ahold Delhaize raakt distributie
- [update] Ahold Delhaize doet aangifte van hack en herstelt...
- Kruidvat kiest voor nuchtere kijk op gezondheid
- Lennart Boorsma (Founteyn): 'Mijn grootste marketinguitdaging?...
- Thuisbezorgd introduceert ‘Blijf in het moment’
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Lizanne Reefman (La Trappe):... 22-10-2026
- Picnic komt met compleet vernieuwd... 22-10-2026
- Iedereen houdt van je, behalve je kat20-10-2026
- [update] Ahold Delhaize doet... 19-10-2026
- Heineken maakt van Uitfluencer nieuw... 19-10-2026
- Jägermeister en ADE vieren dertig... 19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie




