Heleen Crielaard, hoofd marketing particulieren, weg bij Rabobank
- B2b
- 26 sep 2019 @ 15:31
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Personalia
- 26 sep 2019 @ 15:31
- Sjaak Hoogkamer
Na ruim 13 jaar heeft Heleen Crielaard besloten om Rabobank per 1 november 2019 te verlaten. Dit na een jarenlange carrière binnen de bank, waarbij ze de hele periode werkzaam is geweest in het communicatie- en marketingdomein. Crielaard beraadt zich in de tussentijd op een volgende carrièrestap.
Crielaard heeft Rabobank, zo laat de bank weten, in genoemde periode toonaangevend en trendsettend gemaakt op het vlak van sponsoring. Later was ze verantwoordelijk voor Merk en Marketingcommunicatie. Sinds medio 2016 draagt ze de eindverantwoordelijkheid voor Marketing Particulieren, waarbij ze de afgelopen drie jaar een belangrijke rol speelde in het vormgeven van een volwassen cross-functionele marketingdiscipline binnen de bank.
Heleen Crielaard vindt het tijd voor iets nieuws en vertrekt per 1 novemer bij Rabobank
Crielaard vertrekt met pijn in het hart: ‘Rabobank is een prachtig bedrijf waar ik met veel plezier heb gewerkt en veel kansen heb gekregen om telkens weer iets nieuws te doen en door te groeien. Maar na 13 jaar is het tijd voor iets nieuws, waar ik weer met volle passie en energie in kan duiken.’
Met het vertrek van Crielaard neemt de Rabobank en afdeling Marketing, aldus de verklaring, afscheid van een markante persoonlijkheid, vakvrouw én bovenal een gewaardeerd teamlid. ‘Door haar energie en vakmatige passie heeft ze veel voor de bank gerealiseerd, zowel op inhoudelijk vlak, als bij de ontwikkeling en begeleiding van de volgende generatie marketing- en communicatieprofessionals.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 43, 202524-10-2025
- Buitenreclame groeit door, digitaal... 22-10-2025
- Marketingtransfers week 42, 202517-10-2025
- Marketingtransfers week 41, 202510-10-2025
- VER lanceert app... 03-10-2025
- Marketingtransfers week 40, 202503-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

