Adviesraad zoekt deelnemers
- B2b
- 27 dec 2019 @ 08:00
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Marketing
- 27 dec 2019 @ 08:00
- Nanny Kuilboer
Op 18 juni 2020 vindt de 4e editie van Nima Marketing Day plaats. Voor een brainstormsessie op woensdag 22 januari 2020 (18-20 uur) zoekt Nima Nima Members die aan deze Adviesraad deel willen nemen. Aanmelden kan bij programmamanager Luuk Ros via l.ros@nima.nl.
NMD wordt georganiseerd door Team Nima en BBP Media, met hulp van de Nima Members. De eerder gehouden edities waren een groot succes: in drie jaar tijd groeide het event uit naar een dag waarop bijna 2.000 bezoekers werden verwelkomd die een keuze konden maken uit ruim 80 presentaties.
Co-creatie Nima Marketing Day
NMD is co-creation to the max. Evenals voorgaande jaren worden alle Nima Members die mee willen denken over de sprekers bij de thema’s van harte uitgenodigd om deel te nemen aan de eenmalige bijeenkomst van de NMD Adviesraad. Deze zal plaatsvinden op woensdag 22 januari 2020 van 18.00 tot 20.00 uur.
Adviesraad Nima Marketing Day
Verreweg de meeste bezoekers zijn zelf marketeer; reden waarom Nima voor het programma ook expliciet zoekt naar presentaties ván marketeers, die zelf (budget)verantwoordelijk zijn voor de keuzen die zij maken. De Adviesraad stelt tijdens de brainstormbijeenkomst een ‘verlanglijst’ op van bijzondere en de spraakmakende professionals en bedrijven die bij de thema’s passen. Met die lijst wordt uiteindelijk het programma samengesteld.
Aanmelden voor deelname aan de Adviesraad kan door een mailtje naar programma manager Luuk Ros: l.ros@nima.nl.
Optimalisatie Nima Marketing Day
NMD optimaliseert zich sinds jaar één richting dit marketingevent. In vergelijking met voorgaande jaren worden daarom opnieuw een aantal wijzigingen in de opzet en het programma doorgevoerd. Drie voorbeelden:
- Er wordt een aantal nieuwe ‘Verticals’ of Tracks geïntroduceerd, die hieronder in het overzicht staan uitgelicht. Geheel nieuw en éxtra is The Marketingfacts Strategy Track in de grote zaal, na en voor de keynotes.
- De twee ‘diagonale Tracks’ die sinds 2019 zijn geprogrammeerd, krijgen een vervolg: één speciaal voor Engelstalige bezoekers en één voor bezoekers die specifiek op zoek zijn naar B2B-cases.
- De catering kreeg afgelopen jaren een hoge waardering van de bezoekers, maar in overleg met DeFabrique zet de organisatie er nóg een tandje bij.
Tracks Nima Marketing Day
De 15 (+1) thema’s van NMD 2020 zijn:
The Branded Content
The Design
The Inspiration
The Media
The Tools
The Creative Brand Thinking
The Customer Journey
The Insights & Market Intelligence
The Identity & Internal Branding
The Brand
The Data & Predictive Analytics
The Marketing Leadership
The Customer Experience
The AI & Digital Marketing Innovations
The War for Attention
(+1) The Marketingfacts Strategy Track
Nima Members mogen de dag kosteloos bezoeken en kunnen zich vanaf half februari 2020 inschrijven. Nima Marketing Day heeft een eigen site waar het programma zo actueel mogelijk wordt bijgehouden en waar je meer leest over nieuws rond de #NMD20. Je kunt NMD ook volgen via de social kanalen.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 44, 202531-10-2025
- [onderzoek] Werknemers willen... 30-10-2025
- DPG Media integreert Brand Metrics... 28-10-2025
- Marketingtransfers week 43, 202524-10-2025
- Buitenreclame groeit door, digitaal... 22-10-2025
- Marketingtransfers week 42, 202517-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

