Glasnost start apart pr-bureau Fitzgerald
- Bureaus
- 20 sep 2019 @ 00:29
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - MarketingPromotieNieuwkomersCommunicatiePRMarketingcommunicatie
- 20 sep 2019 @ 00:29
- Jeroen Mirck
Na 7,5 jaar zelfstandig te hebben geopereerd start Glasnost een partnerbureau met de naam Fitzgerald. Dit bureau gaat zich richten op corporate communicatie, creatieve concepting en marketing-pr. De eerste klanten zijn Nestlé, OneFit en Uber.
De naam Fitzgerald is ontleend van John Fitzgerald Kennedy. Zijn gedachtegoed vormt de basis van dit nieuwe bureau.
Wouter Glaser, founder Glasnost: 'Fitzgerald is geboren uit succes. Als groeiend bureau heb je soms klanten die in dezelfde vijver vissen en tegengestelde belangen hebben. Dat is de reden dat een nieuw partnerbureau noodzakelijk is. Met Fitzgerald starten we een nieuw hoofdstuk.'
Revolutionaire tijdgeest
Waarbij Glasnost, openheid en transparantie, het gedachtegoed van Gorbatsjov omarmt is er voor het partnerbureau gekozen om het thema van de Verenigde Staten, de 'tegenstander' van de Sovjet-Unie te gebruiken. Hierbij wordt ingehaakt op de tijdgeest van de revolutionaire jaren '60. John Fitzgerald Kennedy was volgens Glaser één van de grootste staatslieden van deze tijd. 'Onze naam refereert ook naar zijn vooruitstrevende gedachtegoed ‘New Frontier’, waarmee hij zich richtte op de nieuwe generatie Amerikanen.'
Fitzgerald richt zich op de nieuwe generatie pr-professionals en merken die in de moderne maatschappij het verschil willen maken. Merken met maatschappelijke relevantie en ambitie. Het bureau positioneert zich als strategisch partner voor always-on pr en communicatie. Merken kunnen bij het bureau terecht voor corporate communicatie, creatieve pr en concepting en marketing-pr.
Het bureau start op kantoor bij Glasnost en zal ergens volgend jaar naar een zelfstandige plek toe verhuizen.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Basic-Fit zet met Emma Heesters in op samen sporten
- Artis viert olifantengeboorte met publieksbeleving
- Opvallers zet vernieuwde directiestructuur in voor verdere groei
- VriendenLoterij kiest voor echte verhalen
- Kruidvat en Suite Rouge winnen December Commercial Competitie...
- Natuurhuisje fluistert: vertraag eens
Laatste Nieuws
- Zilveren Kruis en Natwerk winnen Q4... 15-01-2026
- Abovo Maxlead neemt Awesome over15-01-2026
- Italiaanse zon vertelt... 14-01-2026
- Gardeners tijdelijk onder dak bij... 13-01-2026
- Gardeners versterkt PR No Waste Army13-01-2026
- Polestar zet ‘kiezen’ centraal13-01-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

