Natuurhuisje kiest voor Gardeners
- Bureaus
- 13 mei 2022 @ 14:23
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 13 mei 2022 @ 14:23
- Sjaak Hoogkamer
Het platform Natuurhuisje, waar particuliere verhuurders hun vakantiehuizen in de natuur kunnen verhuren en waar geïnteresseerde gasten deze huizen kunnen boeken, gaat samenwerken met Gardeners.
Natuurhuisje geeft naar eigen zeggen ‘significant terug aan de natuur door lokale natuurbescherming projecten te ondersteunen en wil zich positioneren als impact organisatie voor de natuur.’
Samen met Gardeners, dat alleen werkt voor mensen en merken die positieve impact op de wereld willen maken, starten ze binnenkort een merk & impact strategietraject om een vernieuwde merkstrategie te ontwikkelen.
Doel is volgens het bureau ‘om impact te verankeren in het merk en dit volledig door te voeren in de customer journey.’
Robert van Veen - Teamlead Marketing Natuurhuisje: ‘Tijdens onze zoektocht naar een creative agency om ons te begeleiden in het aanscherpen van onze merkstrategie kwamen we uiteindelijk bij Gardeners uit. Hun ultieme focus op het maken van een positieve impact op de wereld is wat ons bindt. Het is de ambitie van Natuurhuisje.nl om in de komende jaren een steeds grotere rol te spelen in de bescherming van de natuur. Vanuit die ambitie is het nodig om onze huidige merkstrategie verder aan te scherpen waarin natuur en duurzaamheid een nog prominentere stem krijgen in alle keuzes die we maken als bedrijf.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Atag gaat weer B2C met introductie... 09-09-2026
- PwC kiest Team5pm als creatief... 09-09-2026
- Gofo lanceert eerste merkcampagne... 08-09-2026
- Lucardi start merkpositionering met... 07-09-2026
- Welkoop kiest emotionele koers met... 07-09-2026
- De Oudertelefoon krijgt plek voor... 04-09-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

