MassiveMusic componeert muziek voor Dysconnected
- Content
- 25 jul 2019 @ 12:55
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - ContentFilm
- 25 jul 2019 @ 12:55
- Redactie Contentmarketing
Muziekbureau MassiveMusic heeft de muziek gecomponeerd voor Dysconnected, de nieuwe film van regisseur Tom Schlagkamp. De tien minuten durende productie is maandagavond in première gegaan op het L.A. Shorts International Film Festival.
Dysconnected behandelt de impact van sociale media en artificial intelligence op onze maatschappij. Het verhaal gaat over Roxy, een millennial die het moeilijk vindt om haar plek in het leven te vinden. Alles wat ze doet is verbonden met de digitale wereld. Zo heeft ze zelfs een AI-therapeut, omdat ze steeds meer moeite krijgt met het onderscheid tussen haar online wereld en de echte wereld. MassiveMusic heeft dit verhaal ondersteund en de film voorzien van een naar eigen zeggen dramatische impactvolle soundtrack die ruimte laat aan emotie en de snelheid van de film.
Job Poels, music producer bij MassiveMusic, laat weten: 'We wilden de gemoedsstand van de hoofdpersoon reflecteren terwijl ze door een emotionele rollercoaster gaat. Vanwege de lengte van de film en de verschillen tussen iedere scene was het een uitdaging om het personage een consistente muzikale ondersteuning te geven, maar dat is gelukt.'
Regisseur Tom Schlagkamp voegt daaraan toe: 'Mijn doel met deze film is om geen oordeel te vellen over het onderwerp, maar een gevoel over te brengen, een intentie. MassiveMusic is erin geslaagd om iedere scene in geluid te vertalen met een mix van sprookjesachtige orkestratie, harde EDM-tracks en een gewaagd sound design.'
De korte film haalde de shortlist op het L.A. Shorts International Film Festival, waarbij de première plaatsvond bij Laemmle Noho op 21 juli. L.A. Shorts, dat dit jaar zijn 23ste editie beleefde, is het langstlopende korte film-festival van Los Angeles.
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Woonsquare lanceert merkcampagne met... 16-01-2026
- Talpa Network en Glory starten... 07-01-2026
- TUI viert Nieuwjaar wereldwijd met... 31-12-2025
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

