Joost Roozekrans versterkt Silo als creative director Amsterdam
- Design
- 26 mrt 2019 @ 11:35
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Personalia
- 26 mrt 2019 @ 11:35
- Nanny Kuilboer
Het team van strategisch ontwerpbureau Silo is versterkt met ontwerper Joost Roozekrans. Hij gaat leiding geven aan de vestiging van Silo in Amsterdam.
Dennis Flinterman, managing director Silo: ‘Joost heeft een grote staat van dienst op het gebied van branding en identity design, onder meer als één van de ontwerpers van de veelgeprezen identiteit voor de Nederlandse politie. De komst van Joost geeft een impuls aan onze ontwikkeling tot veelzijdig strategisch ontwerpbureau. Zijn kennis en internationale ervaring passen bij onze onderzoeksgedreven aanpak.’
De afgelopen tien jaar had Roozekrans zijn eigen bureau in Shanghai - SparkyTiger - en gaf hij les op het gebied van branding en identity design. Van 2009 tot 2012 gaf hij als creative director leiding aan Studio Dumbar Shanghai.
Na zijn studie aan St. Joost in Breda begon zijn carrière bij Smidswater en vervolgens Studio Dumbar. In Londen werkte hij voor The Guardian aan het ontwerp van de online krant en als freelance ontwerper voor diverse bureaus. In 2001 was hij een van de oprichters van ontwerpbureau NLXL in Den Haag.
Sinds oktober 2018 is Silo naast Den Haag ook in Amsterdam gevestigd. Vanuit deze locatie wordt samengewerkt met opdrachtgevers als het Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam Science Park en Albert Heijn.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Justin Gignac exposeert Amsterdams... 04-09-2026
- House of Art verbindt kunst en... 03-09-2026
- Cornetto en Pantone kleuren zomer... 19-08-2026
MarketingTribune Events
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

