Ruud Gullit ambassadeur van Skechers
- Food-en-retail
- 26 aug 2024 @ 12:08
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 26 aug 2024 @ 12:08
- Sjaak Hoogkamer
De voormalige aanvoerder van het Nederlands elftal zal verschijnen in marketingcampagnes van Skechers als eerste ambassadeur van het merk voor de Benelux
Oud-voetballer Ruud Gullit, voormalig aanvoerder van het Nederlands elftal, is de eerste ambassadeur voor de Benelux van het schoenenmerk Skechers. Hij verschijnt in de multi-platformmarketingcampagnes van Skechers waarin hij schoenen en kleding van het merk zal promoten in zijn eerste campagne.
‘Ik heb altijd een passie gehad voor stijlvolle schoenen. Mijn tijd als voetballer in Italië versterkte dat alleen maar en de uitstraling en het comfort van Skechers blijven me imponeren,‘ aldus de oud-international.
‘Skechers heeft niet alleen een stijlvolle uitstraling, maar biedt ook comfort dankzij de innovatieve technologieën waar ze om bekend staan,’ vervolgt Gullit. ‘Hun focus op actieve levensstijlen en sport sluit perfect aan bij mijn eigen motivatie en waarden als voormalig professioneel voetballer. Ik kijk uit naar onze samenwerking en ben trots om de eerste ambassadeur van het merk in de Benelux te zijn.’
‘Gullit is de ideale keuze voor Skechers vanwege zijn charisma, enthousiasme en humor, ‘ aldus Maurice van Berkel, Country Manager bij Skechers USA Benelux B.V. ‘Als voetballegende, die veel heeft betekend voor het Nederlandse en Europese voetbal, heeft Ruud direct een band met fans in de regio. We zijn enthousiast om samen aan deze reis te beginnen.’
Naast Gullit laat Skechers in zijn lifestyle-reclamecampagnes door heel Europa ook andere voormalige voetballers zien, zoals Jamie Redknapp, Frank Lebœuf en Fabio Cannavaro. Het merk heeft bovendien een lijst van sterren uit de Premier League die momenteel Skechers-schoenen dragen op het veld, waaronder Harry Kane, Mohammed Kudus, Oleksandr Zinchenko en Anthony Elanga.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Gall & Gall kiest nieuwe koers en vernieuwt winkel
- Thuisbezorgd.nl geeft campagne nieuw geluid met r&b-icoon...
- Joost van den Berg van Dr. Oetker: 'Marketeers maken dingen...
- Unox luidt wintertijd te vroeg in
- Kruidvat doorbreekt taboe rond verzorgingsarmoede
- BenBits eerste partner van 'Stop the plastic chew'
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- De nieuwe realiteit van retail:... 24-10-2025
- [marketeer 234] Martijn... 24-10-2025
- Goudwisselkantoor lanceert campagne... 23-10-2025
- Unilever past duurzaamheidsclaims... 23-10-2025
- Foodinfluencer Veggilaine en Oot... 23-10-2025
- Spar breidt bereik in petrolkanaal... 22-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes




