TOP X case: Hoe leeft de nieuwe afdeling ‘Leven in de Tuin’?
- Algemeen
- 10 jul 2017 @ 11:30
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- Branded content
- 10 jul 2017 @ 11:30
- Redactie MarketingTribune
"Met ‘Leven in de Tuin’ wil Intratuin laten zien hoe belangrijk biodiversiteit in je tuin is. Het was zeer leerzaam om van de doelgroep te horen hoe deze de nieuwe afdeling, die in Heerhugowaard als pilot startte, ervaart. In hoeverre slagen we erin het concept over de bühne te brengen en klanten aan te trekken? Hoe werken de inrichting, de aankleding en het assortiment in de praktijk? Klanten hebben ons hun kritische blik gegeven wat ons input heeft gegeven hoe het concept, dat positief ontvangen is, te optimaliseren voor de verdere uitrol."
Case: Hoe leeft de nieuwe afdeling ‘Leven in de Tuin’?
Opdrachtgever: Intratuin
Doelstelling: Inzicht krijgen in hoe (potentiële) klanten het concept en de uitwerking van een nieuwe afdeling ervaren, zodat deze optimaal uitgerold kan worden
Bureau: Ruigrok NetPanel
Type onderzoek: Groepsdiscussies op de winkelvloer
Quote: "Met ‘Leven in de Tuin’ wil Intratuin laten zien hoe belangrijk biodiversiteit in je tuin is. Het was zeer leerzaam om van de doelgroep te horen hoe deze de nieuwe afdeling, die in Heerhugowaard als pilot startte, ervaart. In hoeverre slagen we erin het concept over de bühne te brengen en klanten aan te trekken? Hoe werken de inrichting, de aankleding en het assortiment in de praktijk? Klanten hebben ons hun kritische blik gegeven wat ons input heeft gegeven hoe het concept, dat positief ontvangen is, te optimaliseren voor de verdere uitrol." (Annet Freriks, formule coördinator Intratuin)
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Goud voor Kruidvat en AH bij Effie Awards
- De gedragsladder van Interpolis geeft maatwerk
- Paulien Cornelisse wint NS Publieksprijs 2025
- KPN wint wereldtitel met PR-campagne ‘Stukje van mij’
- Nieuwe voorzitter en bestuurslid voor Stichting Reframe
- Podcastserie ‘The Next Tony’ #7 met Kumasi-founder Lars Gierveld
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

