New Brand Activators neemt creatieve studio Sligro over
- Bureaus
- 17 jan 2019 @ 10:49
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - CreatieContentMarketing
- 17 jan 2019 @ 10:49
- Jeroen Mirck
Reclamebureau New Brand Activators neemt de activiteiten van de interne creatieve Studio van Sligro Food Group over. Hierdoor verhuist die studio vanaf maart naar New Brand Activators, inclusief alle medewerkers.
De twee Veghelse bedrijven bekrachtigen hiermee hun jarenlange en directe samenwerking.
Sligro Food Group focust op haar core business in de foodservice markt. De werkzaamheden ten behoeve van de ontwikkeling en productie van alle communicatiemiddelen voor eigen merken, commerciële en corporate communicatie worden daarom ondergebracht bij een specialist, New Brand Activators.
Koen Slippens, CEO Sligro Food Group: 'Wij kiezen hiermee voor een investering in kwaliteit, flexibiliteit en creativiteit en het geeft ons een goede aansluiting op de snelle ontwikkeling van technologie in communicatie. New Brand Activators zal dat voor ons gaan verzorgen. Dat beide bedrijven en de betrokken medewerkers al jaren intensief samenwerken borgt de continuïteit. Prettige bijkomstigheid is dat ‘verhuizen’ voor onze mensen niet meer is dan de straat oversteken.'
Niels Bek, CEO Bek en New Brand Activators: 'De overname van de Sligro-studio ligt volledig in lijn met onze strategie en ambitie om de autoriteit te worden in food- en retailcommunicatie. Door het aantrekken van dit talentvolle team breiden we onze kennis over foodcommunicatie nog verder uit. Het in ons gestelde vertrouwen maakt mij en ons enorm trots.'
New Brand Activators is specialist in food- en retailcommunicatie. Ze ontwikkelen merkconcepten, creëren merkactivaties en maken communicatiemiddelen. In 2018 zijn ze uitgeroepen tot het beste reclamebureau van Brabant. Op dit moment breidt New Brand Activators haar foto- en videostudio uit met ca. 1.000m2 en drie (horeca)keukens. Het streven is om voor 1 maart operationeel te zijn. Met de verbouwing is tevens rekening gehouden met de komst van het Sligro team. In totaal zullen er vanaf maart ruim 36 medewerkers bij het bureau werkzaam zijn.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Vodafone lanceert tweede deel 'True Unlimited'-campagne met...
- Independer richt zich op alle vaste lasten
- Funda geeft zoekopdracht emotionele lading
- Rijksoverheid lanceert campagne met Poke voor landelijke...
- Rabobank belicht maatschappelijke waarde sport
- Defensie lanceert campagne: 'Diversiteit is voor Defensie geen...
Laatste Nieuws
- Atag gaat weer B2C met introductie... 09-09-2026
- PwC kiest Team5pm als creatief... 09-09-2026
- Gofo lanceert eerste merkcampagne... 08-09-2026
- Lucardi start merkpositionering met... 07-09-2026
- Welkoop kiest emotionele koers met... 07-09-2026
- De Oudertelefoon krijgt plek voor... 04-09-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

