DUIC lanceert nieuwe huis-aan-huis krant en app
- Content
- 14 dec 2015 @ 14:37
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - AppsPrint
- 14 dec 2015 @ 14:37
- Redactie Contentmarketing
Nieuwsplatform DUIC bezorgt vanaf woensdag 16 december huis-aan-huis in Utrecht de DUIC Krant, in een oplage van 146.000 exemplaren. Daarnaast is er vanaf nu ook een -eveneens gratis- app beschikbaar, met Utrechts nieuws en locatie gebonden, actuele informatie. Deze twee nieuwe mediakanalen vormen een aanvulling op de reeds langer bestaande online nieuwssite, de dagelijkse nieuwsbrief en de verschillende social mediakanalen. ‘Door de intelligente, cross mediale inzet van deze kanalen voor de verspreiding van lokaal nieuws, kun je DUIC beschouwen als een echte gamechanger in medialand’, zegt uitgever Joris Daalhuisen.
Het eerste exemplaar van de krant wordt dinsdagavond in een feestelijke setting overhandigd aan Marten Blankesteijn, oprichter van de online kiosk Blendle. De DUIC Krant is een geheel nieuwe huis-aan-huistitel, met de focus op lifestyle - en achtergrondverhalen en de betekenis van het nieuws vanuit Utrechts perspectief. ‘Deze magazine-achtige printeditie rekent af met het beeld van het lokale sufferdje, zoals veel mensen een gratis lokale krant nog noemen’, zegt Daalhuisen.
App
De DUIC App levert relevante, hyperlokale informatie – denk daarbij niet alleen aan algemeen nieuws op wijk- en straatniveau, over festivals, muziekvoorstellingen en films, maar ook nuttige informatie van gemeentelijke instanties. De gebruiker geeft zelf aan of hij bijvoorbeeld pushberichten wil ontvangen als er vergunningen worden aangevraagd, woningen te koop worden gezet of meldingen zijn van 112.
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Dalai Lama wint belangrijke... 04-02-2026
- BridgeFund maakt cultuurboekje 'This... 04-02-2026
- Milieuwerk en RSC bundelen krachten... 30-01-2026
- Woonsquare lanceert merkcampagne met... 16-01-2026
- Talpa Network en Glory starten... 07-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

