Nieuwe app brengt Donald Duck overal in Nederland
- 22 sep 2021 @ 11:44
- Ryan Baij
DPG Media heeft in samenwerking met Kinetic een campagne gemaakt om de nieuwe Donald Duck app te lanceren. In heel Nederland kan je op die manier kennis maken met Donald Duck.
Met de pay-off 'Altijd en overal Donald Ducken' onderstrepen ze dat je ongeacht moment, locatie of device kunt Donald Ducken. Ooh is één van de kanalen die wordt ingezet, waarbij per stad een andere uiting wordt vertoond. Uiteraard met ‘’verduckte’ plaatsnamen, zoals Eendschede en ‘s Gravenkwake, passend bij de stijl van Donald Duck.
Marlissa van Leeuwen, campagnemanager DPG Media: ‘Naast TV, Radio, Print en Online mocht een opvallende OOH-campagne zeker niet ontbreken in de mix. Samen met Kinetic hebben wij een selectie gemaakt van vlakken in gebieden met veel gezinnen en vervolgens heeft de tekstredactie zich uitgeleefd op de locatielijst. Fantastisch dat we tijdelijk aanwezig kunnen zijn in steden als Roermond, Enschede en Den Haag met een opvallende, vrolijke uiting!’Noella Klein Ikkink, Agency Lead Kinetic Nederland voegt daaran toe: ‘Ontzettend leuke en sympathieke Ooh-campagne waarin de kracht van lokale Ooh goed naar voren komt.’
De Donald Duck app bevat niet alleen de nieuwste editie van de Donald Duck, maar ook meer dan 1.000 verhalen, moppen en extra strip. In de app blijf je altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes uit Duckstad en er zijn elke dag nieuwe strips te vinden.
-
Ryan Baij
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Dagelijks gamen definitief mainstream
- Advertentietest op ChatGPT - reacties marketingwereld verdeeld
- KPN organiseert Nationale Online Ouderavond
- TikTok voorspelt einde van passieve consument in 2026
- AS Watson kiest Somention voor communitystrategie
- L’Oréal Benelux centraliseert influencer- en advocacy marketing
Laatste Nieuws
- L’Oréal Benelux centraliseert... 27-01-2026
- AS Watson kiest Somention voor... 27-01-2026
- Dagelijks gamen definitief mainstream22-01-2026
- Advertentietest op ChatGPT -... 21-01-2026
- KPN organiseert Nationale Online... 20-01-2026
- TikTok voorspelt einde van passieve... 20-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

