Rabobank presenteert Rabo Identity Services op Money 20/20
- Online
- 15 sep 2023 @ 10:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - ZakelijkContentMarketing
- 15 sep 2023 @ 10:30
- Peter van Woensel Kooy
Voor Rabobank ontwikkelde VI Company een KYC-onboardingtool die het proces van Rabo Identity Services laat zien. De tool is volgens VUI ideaal voor bedrijven die wettelijk verplicht zijn om de identiteit van gebruikers vast te stellen.
Die moet vaststaan voordat ze toegang krijgen tot de functies op een platform. Tijdens Money20/20 presenteerde Rabobank het product aan de markt.
De KYC-tool biedt drie mogelijkheden om de identiteit van een gebruiker vast te stellen. Dit zijn: IBAN-Naam Check, check op een identificatiedocument en identificeren en inloggen via iDIN. In de tool worden direct alle gegevens digitaal verzameld en kan de gebruiker zelf bepalen wanneer deze het onboardingproces start. Dit zorgt voor een snelle doorlooptijd en een frictieloze ervaring voor zowel opdrachtgever als gebruiker. VI Company heeft het identificatie- en verificatieproces zó opgebouwd, dat het ook voor andere opdrachtgevers kan worden gebruikt. De huisstijl kan bijvoorbeeld naar wens worden aangepast. De tool, die onder Rabo Identity Services wordt aangeboden, is daarvoor een goede oplossing.
‘Wij zijn erg trots op de samenwerking met Rabobank en de ontwikkeling van de KYC Tool. De tool, die zowel gebruiksvriendelijk is als technisch aan alle wensen en eisen van de Rabobank voldoet, is een mooie aanvulling onder de Rabo Identity Services’ aldus Nick Verschoor, CCO bij VI Company.
(PvWK)
Over VI Company
'VI Company is een in Rotterdam gevestigd digitaal bureau dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen van innovatieve softwareoplossingen voor de fintech-industrie. Sinds de oprichting in 2005 heeft VI Company samengewerkt met vooraanstaande financiële instellingen en startups als ING, Börse Stuttgart, PGGM, Caceis, Achmea IM, Cardano en BNP Paribas om unieke digitale ervaringen te creëren die aansluiten bij de behoeften van hun klanten. Met een team van zeer bekwame professionals en een bewezen staat van dienst in het leveren van hoogwaardige digitale oplossingen, heeft VI Company een solide reputatie opgebouwd binnen de branche. Het bedrijf blijft zich richten op groei en innovatie, waarbij het zichzelf positioneert als een betrouwbare partner voor bedrijven die streven naar succes in de steeds veranderende wereld van fintech.'
(bron: VI)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- VI Company
- financiën
- startups
- Cardano
- ING
- Money 20/20
- Caceis
- Rabobank
- Rabo Identity Services
- PGGM
- Börse Stuttgart
- Achmea IM
- BNP Paribas
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Nederland in kopgroep Europese... 13-07-2026
- Allianz Direct ‘kaapt’... 10-07-2026
- VanMoof zet antidiefstal centraal09-07-2026
- RTV Oost zet AI-presentator in voor... 07-07-2026
- Greetz lanceert campagne met Roy... 03-07-2026
- Rabobank en Spilnews lanceren... 03-07-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

