Daikin lanceert kerstcampagne 'slapen in Thialf'
- Sponsoring
- 2 dec 2022 @ 10:59
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 2 dec 2022 @ 10:59
- Sjaak Hoogkamer
Daikin, hoofdsponsor van schaatsend Nederland, lanceert in aanloop naar het Daikin NK Allround & Sprint haar kerstcampagne. Schaatsfans maken via Daikin kans op een overnachting in Thialf.
De ‘slapen in Thialf campagne’ van Daikin is gecreëerd en geproduceerd door sportmarketingbureau House of Sports in samenwerking met Ten Content Agency.
In de video is er opnieuw een rol voor schaatsiconen Erben Wennemars, Rintje Ritsma en Antoinette Rijpma - de Jong. Op 27 en 28 december vindt het Daikin NK Allround & Sprint plaats in Thialf, Heerenveen. Het moment waarop de Nederlandse schaatstop de strijd met elkaar aangaat om de beste sprinter of beste allrounder te worden van ons land. Ook Daikin ambassadrice Antoinette Rijpma - de Jong verschijnt aan de start van dit NK. Daikin biedt de fan een schaatsbeleving door kans te maken op een geheel verzorgde overnachting voor 2 personen in Thialf.
In de video zien we Antoinette en Erben zich klaarmaken in Thialf voor het diner, ze zien er prachtig uit en Erben doet nog even zijn strikje goed. Als Erben vervolgens aanklopt op de deur van de kleed kamer doet niet Antoinette open, maar blijkt het Rintje te zijn. De twee moeten er flink om lachen en met het echte kerstgevoel gaan ze met zijn drieën al klunend richting het diner.
Daikin is nu voor het vijfde seizoen hoofdsponsor van de KNSB en kiest er wederom voor om haar ambassadeurs en inmiddels bekende Daikin gezichten uit eerdere video’s terug te laten komen.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- YouLynq.me ondersteunt coureur Nick Ho30-04-2026
- RIP: Weldoener Martijn van der Vorm... 30-04-2026
- Skil verlengt wielerpartnership met... 29-04-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

