Energiedirect en PSV verlengen samenwerking tot zomer 2026

- Sponsoring
- 13 feb 2024 @ 14:30
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 13 feb 2024 @ 14:30
- Michiel van Zaane
Energiedirect blijft ook na het voetbalseizoen 2023/2024 verbonden aan PSV als Official Partner en heeft zich aan de club verbonden tot de zomer van 2026.
Energiedirect had tot medio 2022 een zichtbare positie op het shirt. Na drie seizoenen als hoofdsponsor en drie seizoenen als rugsponsor bleef de energieleverancier, gevestigd in Den Bosch, de club trouw als Official Partner. Eerder was het merk verbonden aan PSV Esports en PSV Vrouwen.
Met de contractverlenging is het tienjarig jubileum van het sponsorschap een stip aan de horizon geworden. Bij Frans Janssen, Commercieel Directeur van PSV, veroverde Energiedirect een speciaal plekje in zijn hart. ‘Ik vond dat zo’n lef dat zij destijds ná Philips besloten: wij gaan nu op het shirt. En het heeft hen geen windeieren gelegd, noch qua naamsbekendheid, noch qua klantenbestand. Dat vind ik heel slim en gedurfd. Zo zijn wij ook, innovatief. PSV en Energiedirect zijn daar samen in opgetrokken en hebben gezamenlijk mooie dingen gedaan en bereikt. Dat Energiedirect na dit seizoen nog twee jaar doorgaat, geeft bovendien aan hoe trouw deze partner ook is, aldus Janssen.
‘Met opvallende campagnes proberen we de leukste sponsor van PSV te zijn. Dat doen met de PSV Kersttrui en de PSV Walk of Fame, maar ook met het weggeven van tickets, shirts en unieke ervaringen. Het gaat dus echt om het verbinden van de fans met de club en Energiedirect’ aldus Nick Poldermans, Head of Branding, Propositions & New Business bij Energiedirect. De Kersttrui en de Walk of Fame blijven ook de komende jaren belangrijke pijlers onder de samenwerking. ‘De fans herkennen ons van deze acties en zijn er zelfs bij betrokken. Dat is bijzonder en willen we samen verder uitbouwen’ vervolgt Poldermans.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- a.s.r. zet ouders en kinderen aan... 25-04-2025
- Total 90-shirt maakt iconische... 18-04-2025
- Coca-Cola nieuwe Official Partner... 10-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management