Plus start training Veilig op de weg

- Food-en-retail
- 25 mrt 2024 @ 08:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - MVODistributie
- 25 mrt 2024 @ 08:30
- Peter van Woensel Kooy
Plus zegt het -als het gaat om de P van Plaats en distributie- belangrijk te vinden dat bezorgers van online boodschappen veilig en verantwoord aan het verkeer kunnen deelnemen. Hiervoor heeft de retailketen de online training ‘Veilig op de weg voor bezorgers’ ontwikkeld.
De training is gemaakt met rijvaardigheidscentrum e-Driver Solutions. Speerpunten hierin zijn volgens Plus een proactieve kijktechniek, reactietijd en risicobewust rijgedrag.
'Het is bekend dat de meeste ongevallen gebeuren doordat verkeersdeelnemers onvoldoende tijd hebben om veilig te reageren op onverwachte situaties', licht Maurice Buring, head of e-commerce operations van Plus, toe, 'Onze bezorgers komen soms voor uitdagende situaties te staan. Bijvoorbeeld in drukke steden of smalle straten. Het is belangrijk dat zij weten hoe je bewust, gefocust en alert rijdt en verkeerssituaties goed inschat en vervolgens daarop handelt. Wij willen met deze training ervoor zorgen dat onze bezorgers veilig hun werk kunnen doen, veilig thuiskomen en minder schade veroorzaken.'
Online training
De training ‘Veilig op de weg voor bezorgers’ wordt bij Plus intern aangeboden aan alle bezorgers en bestaat uit vijftien korte modules. Binnen zes weken behalen de deelnemers hun certificaat.
(PvWK)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Tony s Chocolonely introduceert... 13-02-2026
- Jumbo brengt carnaval naar de... 13-02-2026
- [marketeer 241] Niek van der Kuijl -... 13-02-2026
- 40 jaar Girotel: start digitaal... 13-02-2026
- Hema en Lay’s winnen Tikkie Campagne... 12-02-2026
- Strategische herstart voor... 12-02-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice




