Ikea Nederland verwelkomt op Wereldslaapdag 360 klanten

- Food-en-retail
- 17 mrt 2025 @ 11:45
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - Geen tag
- 17 mrt 2025 @ 11:45
- Peter van Woensel Kooy
Ter ere van Wereldslaapdag kregen 360 gelukkige winnaars de unieke kans om een nacht door te brengen in Hotel Ikea. Op vrijdag 14 maart 2025 veranderden alle Ikea winkels in Nederland voor één keer in een bijzondere overnachtingsplek.
Gasten sliepen er tussen de Ikea meubels midden in de showroom.
De avond begon met een warm welkom en een feestelijk drankje, gevolgd door een sfeervol diner. Tijdens een inspirerende sessie leerden de gasten meer over de essentiële elementen van een goede nachtrust. Vervolgens stond er een interactieve quiz op het programma, waarbij deelnemers kans maakten op leuke prijzen. Iedere vestiging zorgde daarnaast voor een eigen verrassende activiteit, wat de ervaring nog specialer maakte.
Na een nacht vol comfort tussen de Ikea meubels werden de gasten in de ochtend gewekt met koffie en thee op bed. Daarna volgde een ontspannende yogasessie om de dag rustig te beginnen. De overnachting werd compleet gemaakt met een uitgebreid ontbijt in het Ikea restaurant, waarna de gasten fris en energiek aan hun dag konden beginnen: een mooie PR stunt die goed past in de contentmarketing van het Zweedse woonwarenhuis en een extra ondrersteuning voor de beddenafdeling. De genodigden deelden hun ervaringen natuurlijk ook uitbundig op hun eigen socials: be good and let somebody else tell it.
(PvWK | beeld: Meesterwerk i.o. Ikea)
Actiescene tijdens het j.l. slaapfeest bij Ikea
Over Ingka Group
'Ikea holding de Ingka Group is met 400 winkels in 31 markten verantwoordelijk voor ongeveer 88% van de wereldwijde omzet. Ikea werd in 1943 opgericht door Ingvar Kamprad in de Zweedse provincie Småland. Zijn visie was om een beter dagelijks leven te creëren voor zoveel mogelijk mensen, door kwalitatief goede producten die met zorg voor mens en milieu zijn gemaakt toegankelijk te maken. Ikea timmert hard aan de weg om in 2030 circulair te produceren, waarbij alle producten volgens circulaire designprincipes worden ontworpen en uitsluitend gebruik wordt gemaakt van hernieuwbare of gerecyclede materialen. Ikea opende in 1978 de eerste Nederlandse winkel in Sliedrecht. Inmiddels werken er 6000 mensen bij Ikea Nederland, verspreid over vestigingen in Amersfoort, Amsterdam, Barendrecht, Breda, Duiven, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Heerlen, Hengelo, Leeuwarden, Utrecht en Zwolle. Voor meer informatie, kijk op http://Ikea.nl.'
(bron: Ingka Group)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Xenos en Sanny Verhoeven lanceren feelgoodcollectie: 'Happy at...
- Gall & Gall lanceert rosé Bisous van Bas & Nicolette
- Rituals lanceert eerste 'airport Mind Oasis' op Schiphol
- Marit van Egmond deelt Albert Heijns succesfactoren met McKinsey
- No Waste Army wil met actie 261.000 kilo groenten redden
- KitKat ruilt smartphones in voor chocola in geestige...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Albert Heijn lanceert digitale... 22-04-2025
- Hans Anders maakt 3=1-actie deelbaar21-04-2025
- Let It Rib viert spareribs zonder gene18-04-2025
- [onderzoek] Pasen: Chocola blijft... 18-04-2025
- Retailmedia: La Place lanceert app... 18-04-2025
- Waarom chocolade met Pasen meer is... 17-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management