2Basics begeleidt Incentro naar gamende IT professionals
- Online
- 11 jun 2018 @ 10:33
- Link
-
Redactie Online
Redactie
MarketingTribune - Gamification
- 11 jun 2018 @ 10:33
- Redactie Online
Incentro heeft 2Basics gevraagd om een programma te ontwikkelen gericht op gamende IT-ers. Het IT-bedrijf gaat gaming en esports benutten om Incentro als bijzondere werkgever te positioneren.
Esports en gaming zijn een van de snelst groeiende domeinen, wereldwijd worden 400 miljoen jongeren gerekend tot het esports publiek. In Nederland wijst onderzoek naar ruim een miljoen. Om dit publiek te activeren, ontwikkelde 2Basics het ‘esports segmentatie model’. Waarmee zij voor merken matches kunnen maken tussen merkdoelgroep en gamers in verschillende subculturen en met hun drijvers, motivaties en achtergronden in de esports wereld. Waaronder ook opleidingsniveau- en achtergrond.
Ruben Houkes, directeur van 2Basics: 'Incentro is een bijzonder IT-bedrijf. Medewerkers, Incentronauten genoemd, zijn de absolute ambassadeurs van het merk. De eigenzinnigheid van gamers in bepaalde segmenten past bij Incentro. Het voelt heel logisch dat Incentro esports en gaming gaat toevoegen aan haar sponsorportfolio'.
Kees van Bemmel, managing director bij Incentro, gelooft sterk in de kracht van de esports mogelijkheden. 'De cijfers in de esports wereld zijn mindblowing. Maar meer interessant vind ik de overlap van de Incentro cultuur met die van gamers. Wij gaan bijzondere dingen doen om deze culturen samen te brengen. Waarmee wij tegelijkertijd gaan laten zien dat Incentro a great place to work is!'
-
Redactie Online
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/online/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- SEO in 2026: waarom 'gewoon wat... 04-03-2026
- Seedtag introduceert... 23-02-2026
- Tikkie-seminar verbindt creativiteit... 16-02-2026
- Waarom contextueel adverteren... 26-09-2025
- Hoe Kia de EV3 lanceerde met slimme... 06-08-2025
- Wat als je advertenties inspelen op... 24-06-2025
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

