InShared klanten doneren aan het KWF
- Sponsoring
- 4 mrt 2020 @ 10:53
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Fondsenwerving
- 4 mrt 2020 @ 10:53
- Sjaak Hoogkamer
InShared klanten hebben hun zogenoemde jaarbeloning over 2019 van 155.092 euro gedoneerd aan de KWF Kankerbestrijding.
Verzekeraar InShared keert jaarlijks een Jaarbeloning uit aan haar klanten wanneer er aan het einde van het jaar geld over is. Dit bedrag wordt vastgesteld op het moment dat alle schades betaald zijn.
Iedereen deelt mee
In 2019 was de totale Jaarbeloning 1.300.000 euro, het hoogste bedrag tot dusver. InShared klanten kunnen ervoor kiezen om hun Jaarbeloning zelf te ontvangen of om het aan een goed doel te doneren.
Dit jaar hebben 30.000 mensen van InShared ervoor gekozen om hun Jaarbeloning te doneren.
Sinds de start van dit initiatief is het aantal klanten dat hun Jaarbeloning doneert sterk gegroeid: dit jaar zijn maar liefst zeven keer zoveel Jaarbeloningen gedoneerd als vorig jaar.
Fleur Dujardin, directeur van InShared: ‘Het is fantastisch dat we dit jaar 1.3 miljoen euro kunnen teruggeven aan onze klanten en we zijn blij dat zoveel klanten hun Jaarbeloning aan het KWF hebben gedoneerd. We all benefit.’
Giften maken onderzoek mogelijk
Met giften uit de samenleving kan KWF Kankerbestrijding haar werk doen. ‘Wij ontvangen geen subsidies, KWF is afhankelijk van donaties. Daarom telt iedere donatie: van een kind dat cupcakes verkoopt, tot een bedrijf dat in actie komt,’ vertelt Annebel Schipper, woordvoerder KWF Kankerbestrijding. ‘Met het bedrag dat InShared-klanten hebben gedoneerd faciliteren we het onderzoek naar kanker, zodat minder mensen kanker krijgen, meer kankerpatiënten genezen en zij een betere kwaliteit van leven krijgen.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Jumbo Sports nieuwe partner Tulp... 16-09-2025
- Hera United trapt af met top... 10-09-2025
- Beko nieuwe confidence partner van... 28-08-2025
- KPN haakt in met 'Sail together'20-08-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes