TOMS doneert deel nettowinst tegen COVID-19
- Sponsoring
- 9 apr 2020 @ 12:13
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Maatschappij
- 9 apr 2020 @ 12:13
- Sjaak Hoogkamer
Schoenenmerk TOMS gaat een derde van de nettowinst doneren aan het COVID-19 Global Giving Fund dat is opgericht ter ondersteuning van de strijd tegen COVID-19.
Vanaf 1 april ondersteunt elke TOMS-aankoop rechtstreeks de Giving Partners die strijden tegen COVID-19.
Voor elke € 3 die TOMS verdient, zal het bedrijf € 1 doneren aan het COVID-19 Global Giving Fund, dat momenteel partners ondersteunt waarmee het merk al vele jaren samenwerkt.
‘TOMS is altijd bezig geweest met het verbeteren van levens. Die missie is elke dag belangrijk voor ons en onze gemeenschap. Nu, meer dan ooit, zijn we vereerd om toe te passen wat we de afgelopen 14 jaar hebben geleerd om deze wereldwijde gezondheidscrisis aan te pakken. We weten dat de beste manier om te helpen is om onze middelen en de kracht van de aankoop van onze klanten te gebruiken om te investeren in onze Giving Partners. We zijn dankbaar voor deze hechte relaties en willen graag, samen met onze klanten, hun inspanningen ter bestrijding van COVID-19 blijven steunen,’ zegt Amy Smith, Chief Giving Officer van TOMS.
Het TOMS COVID-19 Global Giving Fund ondersteunt momenteel The Mix, Americares, International Medical Corps, Partners in Health en WaterAid.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Alfa Romeo koppelt merk aan dynamiek... 24-10-2025
- Rexona sluit vijfjarig partnerschap... 16-10-2025
- Go Ahead Eagles lanceert exclusieve... 14-10-2025
- Ikea steunt Natuurmonumenten: 'Geef... 13-10-2025
- Vebego sponsort curling richting... 29-09-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes

