CJP, NS en GVB introduceren Schooltoer

- B2b
- 12 mrt 2015 @ 09:00
- Link
-
Redactie B2B
Redactie
MarketingTribune - Zakelijk
- 12 mrt 2015 @ 09:00
- Redactie B2B
De Nederlandse Spoorwegen, het Gemeentelijk Vervoer Bedrijf van Amsterdam en het culturele CJP werken samen om een nieuw product te introduceren: de Schooltoer. Hiermee reizen docenten en leerlingen uit het voortgezet onderwijs die zijn aangesloten bij de CJP Cultuurkaart, duurzaam en met een fikse korting in de daluren met NS en GVB. Zo wordt een culturele activiteit met de klas voordeliger.
Schooltoer biedt twee soorten tickets aan. Met NS Schooltoer kan in de daluren voor € 7,- per leerling worden gereisd in treinen van de NS, NS international, Arriva, Breng, Veolia, Connexxion en Syntus. GVB Schooltoer geeft 24 uur lang toegang tot bus, tram en metro in Amsterdam voor € 3,50.
Flinke kostenpost
Walter Groenen, directeur van CJP: ‘CJP is altijd op zoek naar nieuwe partners om extra voordelen te regelen voor scholen in het voortgezet onderwijs. Voor het bezoeken van een museum of theatervoorstelling moet vaak gereisd worden en dat is een flinke kostenpost voor scholen. Met Schooltoer bieden we hiervoor een duurzame en klantvriendelijke oplossing, die scholen tientallen euro’s per activiteit scheelt. Schooltoer sluit zo prachtig aan bij de Cultuurkaart.’
Veel te beleven
Hans Peters, commercieel directeur NS: ‘Wij willen jongeren inspireren om Nederland te ontdekken. Met deze samenwerking motiveren wij hen naar plaatsen te reizen die wellicht verder liggen dan hun eigen dorp of stad, maar waar op cultureel gebied veel te beleven is.’
Ellen Swinkels, manager commercie GVB: 'Wij zijn blij met de samenwerking met CJP. De GVB Schooltoer biedt leerlingen en docenten de mogelijkheid om Amsterdam op een comfortabele, flexibele, kostenvriendelijke en vooral duurzame manier te verkennen.'
De Schooltoer is beschikbaar voor alle scholen die zich hebben aangesloten bij de CJP Cultuurkaart. Tickets kunnen via de CJP-webshop www.schooltoer.nl worden gekocht.
-
Redactie B2B
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/b2b/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Vervolg Werkt Gewoon-campagne Vodafone Business bereikt grote...
- Joeri Everaers van The Selection Lab: 'AI gaat zorgen voor een...
- [column] B2B Marketing Deep Dive: Drie denkoefeningen om je...
- CMO Barometer 2024: Synergie tussen AI en emotionele...
- Column De mythe van excellentie
- Charida Dorder wint PIM Marketing Literatuur Prijs 2023
Laatste Nieuws
- CMO Barometer 2024: Synergie tussen... 30-11-2023
- Charida Dorder wint PIM Marketing... 29-11-2023
- Vervolg Werkt Gewoon-campagne... 23-11-2023
- Joeri Everaers van The Selection... 23-11-2023
- Van Mossel Automotive koopt... 23-11-2023
- Denise Bruens van Zwijsen: 'Ik ben... 08-11-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala