Doe mee met het jaarlijkse onderzoek Merk- en Marketingtrends

  • B2b
  • 26 dec 2020 @ 08:13
  • Link
  • Sjaak Hoogkamer
    Sjaak Hoogkamer

    redacteur
    MarketingTribune
  • Onderzoek

Elk jaar doet Marketingtribune samen met de Merkcommissarissen een uitgebreid onderzoek naar de komende merk- en marketingtrends. Jij doet toch ook mee?

De Merkcommissarissen - van onder anderen Leo van Sister, onze columnist - voeren dit onderzoek jaarlijks uit bij vakgenoten in marketing, branding en communicatie. De uitkomsten worden begin januari 2021 gepubliceerd in het vakblad Marketingtribune. Graag de enquête vóór 28 december a.s. invullen. Het onderzoek kost je hooguit 5 minuten. Alvast dank voor je bijdrage.

Start hier de enquête

Sjaak Hoogkamer

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/b2b is een toonaangevend kennisplatform voor marketeers die op de hoogte willen blijven van de nieuwste trends, inzichten en nieuwsberichten binnen de marketing tussen bedrijven.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken