Knab zet in op zzp-ers als nieuwe klanten

- Bureaus
- 21 jun 2023 @ 09:58
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 21 jun 2023 @ 09:58
- Michiel van Zaane
Zzp-ers spelen de hoofdrol in de nieuwe online campagne van Knab, die in de week van 19 juni is gestart. Knab ontwikkelde de campagne samen met Lijm Amsterdam. Het creatieve bureau is verantwoordelijk voor concept en productie.
Uit recent klantonderzoek blijkt dat 54% van de nieuwe zzp-klanten voor Knab kiest mede op aanraden van andere ondernemers. De zzp-ers spelen de hoofdrol in de campagne en worden op authentieke wijze in beeld gebracht. Geen acteurs, maar enthousiaste Knab-klanten zoals Glenn van Glenn IT Advies die hun ervaringen delen.
Knab verspreidt de campagne voornamelijk via social media. De makers kozen bewust voor een diverse groep klanten die een afspiegeling vormt van de verschillende zzpberoepen, waaronder IT-professionals, muzikanten en horecamedewerkers. De factoren die in de campagne aan bod komen, komen rechtstreeks uit echte klantreviews. De focus van de campagne ligt op de app, de tool automatisch btw-sparen en een one-stop-shop voor alle financiële behoeften.
Knab wil met deze campagne meer zzp’ers aantrekken en hen laten profiteren van de voordelen die de bank te bieden heeft. Thomas van Hunsel van Knab: ‘Als bank die de klant vooropstelt, vinden we het mooi om échte klanten te laten zien in onze commerciële uitingen. We hopen dat zzp’ers op deze manier een beter beeld krijgen van wat Knab ze te bieden heeft. Lorenz de Valk van Lijm Amsterdam voegt toe: ‘Knab is een super sociaal bedrijf dat zzp-ers echt aan de hand neemt met allerlei handige tools en workshops, naast de diensten die ze aanbieden. Als sociaalste bureau van Nederland worden we daar blij van.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- PwC lanceert nieuwe merkidentiteit en campagne
- Volkswagen kiest voor DC social: 'Van automerk naar love brand'
- AI brengt James Parkinson tot leven
- EY zet in nieuwe campagne menselijke kant leiderschap centraal
- Branded content zonder verhaal is gewoon ruis
- Branded content werkt pas echt als het hoofd én hart raakt
Laatste Nieuws
- Zonnebankmaker JK Group lanceert... 02-05-2025
- Goud voor 'Stukje van mij' van KPN... 02-05-2025
- Monks zijn wereldwijd B Corp... 01-05-2025
- Museumkaart kiest Act Agency voor... 01-05-2025
- Vinted viert tweedehands met 'New... 30-04-2025
- AI brengt James Parkinson tot leven30-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management