Omroep PowNed stopt met dagelijks PowNews
- Media
- 23 apr 2014 @ 08:48
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - TelevisieContentMakers
- 23 apr 2014 @ 08:48
- Redactie Media
De publieke omroep PowNed stopt aan het eind van het jaar met de dagelijkse uitzendingen van het nieuwsprogramma PowNews. De omroep wil meer geld vrijspelen voor andere programma's.
Deze beslissing is bekend gemaakt door PowNed-voorzitter Dominique Weesie, tevens presentator van het programma. Op dit moment gaat het grootste deel van het eigen omroepbudget op aan dit ene specifieke programma, zo meldt de NOS.
PowNews is vanaf volgend jaar nog maar een keer per week te zien. Dit wordt een langer programma van drie kwartier, dat uitgezonden wordt op donderdagen even na 21:00 uur. De precieze invulling is nog onbekend.
PowNed zelf brengt het nieuws kort en krachtig: 'Wellicht las u het al ergens anders, maar wij kunnen het bevestigen: het dagelijkse PowNews gaat verdwijnen.' Gevolgd door een poll waarin mensen hun voor- of afkeur jegens het programma kunnen uitdrukken.
Het dagelijkse PowNews zorgde met enige regelmaat voor primeurs en relletjes. Zo bracht het programma PVV-Kamerlid James Sharpe ten val, maar staat het toch vooral bekend van het hinderlijk volgen van mensen met een camera, waarna er soms een handgemeen volgde.
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Management neemt PXR Media over19-12-2025
- Aandacht voor advertenties blijkt... 16-12-2025
- Paramount mengt zich in strijd om... 10-12-2025
- Podimo bereikt 300K betalende leden... 10-12-2025
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max... 05-12-2025
- Jong talent en Nederlandstalig valt... 05-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

