Garmin en Tacx partners Toer voor ALS
- Sponsoring
- 18 sep 2020 @ 11:00
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Maatschappij
- 18 sep 2020 @ 11:00
- Sjaak Hoogkamer
Garmin Nederland, fabrikant van onder andere navigatieapparatuur en Tacx indoor trainers zijn dit jaar de partners van Toer voor ALS (van Stichting ALS Nederland).
Zowel Garmin als Tacx willen met eigen teams zoveel mogelijk sponsorgeld ophalen voor onderzoek naar de dodelijke spierziekte ALS
ALS is een dodelijke spierziekte waar nog geen medicijn voor is. Om de oorzaak van deze slopende ziekte en een medicijn te vinden is er veel geld nodig. Daarom organiseert Stichting ALS Nederland jaarlijks het sportieve fondsenwervende evenement Toer voor ALS in Limburg, om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de strijd tegen ALS. Dit jaar betreft het een coronaproof ‘Home Edition’.
‘We zijn erg verheugd Garmin en Tacx als partners te mogen verwelkomen. Deze samenwerking stelt ons in staat om nog meer mensen te inspireren zich sportief in te zetten voor het goede doel. Samen met Garmin en Tacx staan we sterker in de strijd tegen ALS,’ aldus Gorrit-Jan Blonk, directeur Stichting ALS Nederland.
Mooi bedrag ophalen
‘We gaan ons vanuit beide merken met veel passie en enthousiasme inzetten voor Toer voor ALS. Of dit nu hardlopend, fietsend, wandelend of zelfs handbikend is. Iedereen kan meedoen. Onze gebruikers, volgers en fans zijn allemaal bezig met sportieve prestaties en een actieve en gezonde levensstijl. Samen gaan we ervoor om een mooi bedrag op te halen, waarbij iedereen in zijn eigen omgeving, in zijn eigen tijd en met eigen doelen de nodige meters aflegt,’ zegt Sabine Mom, Marketing Communicatie Manager, Garmin Nederland.
Live uitzending digitale aftrap
De komende weken vraagt Stichting ALS Nederland particulieren, gezinnen, sportverenigingen en bedrijven in heel Nederland om deel te nemen aan Toer voor ALS. Het startschot is op zondag 11 oktober met een live online uitzending. De finish is op zondag 8 november 2020.
Aanmelden kan op www.toervoorals.nl
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- NOC*NSF lanceert businessclub voor... 14-07-2026
- BMV verbindt naam aan PSV13-07-2026
- Olympisch schaatsen in Thialf biedt... 07-07-2026
- Lego laat opnieuw Formule 1-coureurs... 02-07-2026
- Toy Story 5 komt tot leven in het... 29-06-2026
- M&M's wordt leverancier van Tour de... 24-06-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

