Mandemakers Groep verlengt partnership met PSV
- Sponsoring
- 27 aug 2021 @ 11:04
- Link
-
Ryan Baij
Allround Redacteur
BBP Media - SponsoringSport
- 27 aug 2021 @ 11:04
- Ryan Baij
De Mandemakers Groep verlengt haar partnership met PSV tot en met het seizoen 2021-2022. Daarmee is het Brabantse familiebedrijf voor het negende jaar op rij betrokken bij PSV.
Sinds 2013 is De Mandemakers Groep als Official Partner aan PSV verbonden. Ze zijn daarmee een van de partners met het langstlopende contract bij PSV. De afgelopen jaren heeft Mandemakers de fans dichter bij de spelers van PSV gebracht met onder andere de kookbattles ‘Scoren in de Keuken’ en ‘Mama’s Keukengeheimen’. Daarnaast hebben vele zakelijk relaties van een diner genoten aan de Captains Table op de sponsoretage van het Philips Stadion.
Frans Janssen, commercieel directeur PSV, is blij met de verlenging van De Mandemakers Groep: 'Dat we nu alweer het negende jaar in gaan zegt iets over het wederzijdse vertrouwen in de samenwerking. We gaan er beiden alles aan doen om van dit seizoen een succes te maken zodat we komend jaar ons jubileumjaar kunnen vieren.'
'We horen al een hele tijd bij de PSV familie en dat voelt goed', zegt Wim de Ruiter, holding directeur marketing De Mandemakers Groep. 'Het is erg prettig samenwerken met PSV. Ook voor dit seizoen hebben we samen mooie activiteiten op de rol staan. We hebben er zin.'
Foto: PSV
-
Ryan Baij
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Cupra breidt betrokkenheid bij... 14-03-2025
- EasyToys en Steffie Weterings: It's... 13-03-2025
- Heineken sluit langdurig partnership... 11-03-2025
- Plus terug als Official Partner van... 04-03-2025
- Enterprise stuurt Ajax-fans op... 03-03-2025
- Rabobank keert terug in het wielrennen27-02-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Een zorgvuldige en veilige inzet van AI
- COMMIT Health Club: 4x meer leads tegen lagere kosten
- Congreshacks: maak je event onvergetelijk
- Privacybewuste consumenten: hoogopgeleid, kapitaalkrachtig en onbereikbaar?
- Ensuring Exceptional Experiences in the Digital Contact Center