Nieuwe operations director bij iProspect Nederland
- B2b
- 30 okt 2015 @ 20:17
- Link
-
Redactie B2B
Redactie
MarketingTribune - PersonaliaMarketing
- 30 okt 2015 @ 20:17
- Redactie B2B
Per 1 november is Erwin Eikema (eerder werkzaam bij o.a. Spil Games) de nieuwe iProspect operations director en lid van het directie team. Erwin volgt Maaike Post op en wordt eindverantwoordelijk voor alle online marketing disciplines waaronder PPC, Paid Media (Display, Video, Social, Affiliate, Advertising Studio) en Owned Media (SEO, Content Marketing, CRO).
‘Ik ken iProspect (toen nog Netsociety) uit de tijd dat wij als Spil Games met veel plezier en mooie resultaten met ze samen werkte. Ik heb dan ook een goed beeld van de verwachtingen en uitdagingen van opdrachtgevers. Ik kijk ernaar uit om nu zelf met het team de verwachtingen van onze opdrachtgevers continu waar te maken. De ambitie die iProspect uitstraalt en de wens om continu te vernieuwen past goed bij mijn eigen ambities. Daarnaast voel ik me thuis bij de mensen, de ondernemende cultuur en is er veel ruimte voor ontwikkeling’, aldus Eikema.
Nieuwe impuls
Mark van Dijk (managing director iProspect): ‘In deze rol kan Erwin zijn inhoudelijke ervaring op het gebied van online marketing, zijn management ervaring én zijn recent afgeronde coaching opleiding inzetten om het team nog verder te laten groeien. Ik kijk uit naar de samenwerking in een nieuw directie team met Erwin, de recent gestarte Malou Cornet (commercie) en daarnaast Niki van Wijk (strategie & marketing) en mijzelf als ervaren iProspectors. Als bureau willen en moeten wij ons continu ontwikkelen en deze samenstelling gaat daar een nieuwe impuls aan geven.’
-
Redactie B2B
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/b2b/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Zonder sterke publishers verliest AI... 20-08-2026
- Marketingtransfers week 33, 202614-08-2026
- De drukte-illusie op de beursvloer07-08-2026
- Marketing mix modelling terug van... 27-07-2026
- Adform werkt aan open standaard... 27-07-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

