Agency Today's Specials introduceert nieuw label
- Bureaus
- 31 mrt 2023 @ 07:40
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 31 mrt 2023 @ 07:40
- Michiel van Zaane
Het Rotterdamse bureau Today’s Specials heeft haar nieuwe label Interior Concepts gelanceerd. Het label, gericht op horeca, combineert interieurdesign en PR.
Het label bouwt voort op de filosofie dat storytelling meer inhoudt dan enkel het geschreven woord en de verspreiding daarvan. ‘We zien de laatste jaren een verschuiving van de traditionele vormen van PR en media, richting het overbrengen van het complete verhaal naar je doelgroep. De hospitality branche is wat dit betreft een voorloper. Hier zien we al veel aandacht voor de samensmelting van storytelling en interieur’ vertelt founder Cristèl Klandermans. ‘Door de introductie van dit nieuwe label, is ons team in staat om projecten van begin tot het eind uit te rollen. Wanneer je concept dezelfde taal, (beeld)communicatie én beleving op locatie ad’t, is wat ons betreft het verhaal rond.”
Interior Concepts
De nieuwe tak staat onder leiding van consultant Liselore Holman. Met een achtergrond in communicatie en horeca-interieur komen alle eerdere ervaringen van Holman in de interieurtak samen. ‘Met de lancering van dit nieuwe label zijn we niet over één nacht ijs gegaan. Nadat we vanuit Today’s Specials bij meerdere grote interieurprojecten nauw betrokken zijn geweest, wisten we dat de volgende stap gezet moest worden. Interieurdesign in combinatie met een PR-traject, is een dienst waarmee we onze opdrachtgevers echt kunnen helpen. Want hoe mooi als je taal matcht met de ervaring op locatie, met je publiek en met je doelgroep’ aldus Holman.
Foto: links Liselore Holman, rechts Cristèl Klandermans.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- VanEck Direct kiest voor kalmte30-04-2026
- AH brengt ‘Lekker Weekend’ terug30-04-2026
- Henkel bundelt wereldwijd werk bij WPP30-04-2026
- Thuisbezorgd.nl aan de slag met Home29-04-2026
- Naïf kiest modulair campagneconcept29-04-2026
- Stokke kiest nieuwe creatieve koers28-04-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

