PepsiCo in vuur en vlam
- Food-en-retail
- 7 jun 2024 @ 14:29
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 7 jun 2024 @ 14:29
- Sjaak Hoogkamer
Opvallen op de winkelvloer doe je zo, moet PepsiCo hebben gedacht toen ze een spectacular voor de introductie van de nieuwe ‘Flamin’ Hot’ variant van Doritos en Lay’s MAX lieten maken.
Om de Flamin’ Hot propositie van PepsiCo onder de aandacht te brengen heeft shopper marketing agency Brompton Road de nieuwe spicy varianten van Doritos en Lay’s in een brandende display geplaatst. Een schap in lichterlaaie, waar consumenten met hun arm als het ware door vlammen heen moeten reiken als ze deze chips niet kunnen weerstaan.
Flamin’ Hot is de eerste smaakvariatie die door meerdere merken van PepsiCo gevoerd wordt. Naast Doritos en Lay’s MAX hebben Cheetos en Duyvis Tijgernootjes ook een Flamin’ Hot variant. Met deze zogenaamde ‘multi-brand’ propositie speelt PepsiCo naar eigen zeggen ‘in op de toenemende trend van spicy en hot smaakvariaties.’
Lieke Spapens, managing partner Brompton Road: ‘Het lijkt een no-brainer om voor deze propositie iets met vuur te doen. Maar ondanks dat we tijdens de conceptronde nog niet exact wisten hoe we het productioneel moesten fixen, durfde ik voor dit idee direct mijn hand in het vuur te steken, om maar even in die sfeer te blijven.’
Productioneel bleek de combinatie van waterdamp en oranjerode ledverlichting de verrassende oplossing om een soort deep-fake effect te krijgen. ‘Je moet echt even drie keer kijken en voelen of het vuur toch stiekem niet echt is,’ aldus Spapens. Aan aandacht ontbreekt het dan ook niet. De Flamin’ Hot display is behoorlijk ‘Insta-fähig’ en wordt de vlammende illusie doorlopend door mobiele telefoons vastgelegd.
De display is nog tot week 25 te bewonderen in de AH to go op Amsterdam Centraal.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Aldi start 'Waar liggen de eieren'
- Xenos en Sanny Verhoeven lanceren feelgoodcollectie: 'Happy at...
- Gall & Gall lanceert rosé Bisous van Bas & Nicolette
- Rituals lanceert eerste 'airport Mind Oasis' op Schiphol
- Hema lanceert campagne Het Thuistoilet tegen wc-tekort op...
- Marit van Egmond deelt Albert Heijns succesfactoren met McKinsey
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Let It Rib viert spareribs zonder gene18-04-2025
- [onderzoek] Pasen: Chocola blijft... 18-04-2025
- Retailmedia: La Place lanceert app... 18-04-2025
- Waarom chocolade met Pasen meer is... 17-04-2025
- 'Broodjes van Sam en Joris'... 17-04-2025
- Primark leert jongeren naaien17-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management