Inzenden SAN Accenten 2023 geopend; reserveer nu pagina's Jaarboek
- Algemeen
- 20 nov 2023 @ 07:00
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Geen tag
- 20 nov 2023 @ 07:00
- Nanny Kuilboer
Het lijkt ver weg, maar schijn kan bedriegen. Op donderdag 30 mei 2024 worden de SAN Accenten 2023 uitgereikt en er kan vanaf nu ingezonden worden! Reserveer dus alvast pagina’s in het Jaarboek en maak kans op de mooiste en meest complete vakprijs voor adverteerder en bureau. Reserveren kan tot en met 22 december 2023 en aanleveren van cases tot 19 januari 2024.
Op de foto de winnaars van vorig jaar met dank aan de SAN.
Na je reservering ontvang je per mail inloggegevens voor de productiesite en kun je je pagina geheel naar eigen wens opmaken. Elke ingezonden case wordt afgebeeld op minimaal één eigen full colourpagina. Alles over aanleveren van je tekst en beelden lees je op de pagina sanaccent.nl/inzenden/aanleverspecificaties/aanleverspecificaties, maar hou rekening met het volgende:
- Zorg voor een goed overzicht van de hele case en denk daarbij onder meer aan een omschrijving van de doelstelling, doelgroep, het concept en de media- & middelenstrategie. Vermeld nog géén resultaten, deze mogen niet meegewogen worden in de eerste juryronde.
- Maak een visueel aantrekkelijke pagina en heb je veel te vertellen, kies dan voor meerdere pagina’s; we houden de prijs voor vervolgpagina’s bewust laag.
- De juryleden zijn misschien niet bekend met al jouw AV-materiaal, zoals bijvoorbeeld radio- of tv-commercials, online video, interne video, dus lever deze bij je pagina aan. Maar kill your darlings, de jury gaat geen zeven podcasts beluisteren.
- De casevideo mag maximaal 120 seconden lang zijn. Is de video te lang, dan wordt deze ingekort door ons productiebedrijf. Toon in je casevideo ook nog géén resultaten.
- Websites kunnen beperkt worden weergegeven in het Jaarboek. Voor een goede beoordeling daarvan raden we je aan om de site in de lucht te houden. Maak zo nodig een aparte URL aan als de campagne is gestopt en vermeld deze duidelijk op je pagina in het Jaarboek.
Bekijk hier de Tips & Tricks-video.
12 CATEGORIEËN
1 Actualiteiten
2 Business-to-Business
3 Corporate, Employer Branding & Internal Communication
4 Dienstverlening
5 Dienstverlening Financieel
6 Durables
7 Fast Moving
8 Non-Profit & Overheid; gereduceerd tarief voor goede doelen met een CBF-keurmerk
9 Retail (& Webshops)
10 Smart Idea; inzenden tegen gereduceerd tarief
11 Vrije Tijd
12 Branding 360°; extra inzenden naast eigen vak/branchecategorie tegen gereduceerd tarief
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Hema ziet grote kansen in retailmedia: 'We staan pas aan het...
- Retailmedia: 'Stel de klantreis open voor adverteerders'
- Drie finalisten SAN New Kids on the Block 2024
- Shortlist SAN ABC Accenten 2024 bekend
- Creativiteit onder druk door zwakke inzichten
- Vrije Academie opent Wunderkammer met Darwin, Sinke & Van...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management