Hema wint opnieuw Gouden Loeki

- Algemeen
- 27 mrt 2026 @ 03:18
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 27 mrt 2026 @ 03:18
- Kel Koenen
Hema en Hotel L’Amour hebben opnieuw de Ster Gouden Loeki gewonnen met hun kerstcommercial. Ook het Ronald McDonald Kinderfonds viel in de prijzen met de Gouden Loeki voor goede doelen. De publieksprijzen, waarvoor ruim 100.000 Nederlanders hun stem uitbrachten, werden donderdagavond uitgereikt in Amsterdam.
Voor het derde jaar op rij sleept Hema samen met bureau Hotel L’Amour de belangrijkste publieksprijs voor reclame in de wacht. De winnende commercial ‘Het mooiste wat je kunt geven is liefde’ draait om de bekende Hema-iconen Takkie en Siepie en speelt zich af in een kinderziekenhuis. De film benadrukt het belang van aandacht en medemenselijkheid tijdens de feestdagen. De uitreiking werd gepresenteerd door Thomas van Luyn. De prijs werd overhandigd door Ster-directeur Carla Berkhout.

In de categorie goede doelen ging de prijs naar het Ronald McDonald Kinderfonds en TBWA\Neboko voor de animatiefilm ‘Dicht bij je zieke kind’. De campagne markeert het 40-jarig bestaan van de organisatie en benadrukt het belang van nabijheid voor gezinnen met een ziek kind.

De zilveren Loeki ging naar Kruidvat en Suite Rouge, terwijl de bronzen prijs werd toegekend aan VriendenLoterij en DDB Amsterdam.

Tijdens de avond werd ook vooruitgeblikt op de Ster Kerstreclame Première, een initiatief waarbij twintig feestdagencommercials worden gebundeld in speciale reclameblokken. Deze trokken circa één miljoen kijkers per blok en Berkhout had een primeur in petto: de blokken keren in 2026 terug.

Carla Berkhout
Fotocredits: Ole Rethans
Lees ook: Wie wint de Gouden Loeki?
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Wie wint de Gouden Loeki? Validators weet wie de grootste...
- Lego Groep en KNVB lanceren ‘Speel samen in Oranje’
- Ra*w: jong talent vraagt structuur
- [column] Paul Polman's waardevolle les voor het bedrijfsleven
- Nominaties SAN Accenten tonen breed speelveld
- Podcastserie ‘The Next Tony’ #14 met Brandt & Levie-co-founder...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

