Global plaatst DOOH op 9 nieuwe NS-stations

- B2b
- 28 mrt 2024 @ 10:51
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- Geen tag
- 28 mrt 2024 @ 10:51
- Redactie MarketingTribune
Global Media & Entertainment heeft in het eerste kwartaal van 2024 ruim 50 digitale schermen toegevoegd aan 9 nieuwe treinstations.
Met de nieuwe schermen komt het totale digitale NS-netwerk van Global uit op ruim 470 digitale schermen verdeeld over 36 drukbezochte stations. De nieuwe stations die zijn toegevoegd zijn Zandvoort, Rotterdam Blaak, Ede-Wageningen, Groningen Europark, Delft Centraal Station, Amsterdam Lelylaan, Enschede, Leeuwarden en Den Haag Holland Spoor.
Met gemiddeld 1,1 miljoen reizigers per dag bereikt NS diverse doelgroepen, zoals forenzen en studenten maar ook shoppers en cultuursnuivers. Door het toevoegen van de nieuwe locaties aan het portfolio is het eenvoduig om deze doelgroepen te bereiken.
‘Onderzoek toont aan dat de frequente treinreizigers (13+ jaar) vaak lichte televisiekijkers zijn. Bovendien is 65% van hen 34 jaar of jonger. We zagen het afgelopen jaar al dat adverteerders in grote getalen het NS-netwerk inzetten, om die specifieke doelgroepen te bereiken of voor bredere bereiksdoelstellingen. Het NS-netwerk biedt een slimme oplossing, zowel als aanvulling op andere mediakanalen als stand-alone’ aldus Guy Grimmelt, Marketing & Sales Director bij Global.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 3, 202623-01-2026
- Marketingtransfers week 2, 202616-01-2026
- De vergeten laag van klantbeleving15-01-2026
- Marketplace-bureau Committos richt... 12-01-2026
- AI realitycheck: 2026 wordt het jaar... 12-01-2026
- Marketingtransfers week 1, 202609-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

