Magneds ontwikkelt activatieplatform voor Bud

  • Bureaus
  • 26 nov 2019 @ 11:24
  • Link
  • Redactie Bureaus
    Redactie Bureaus

    Redactie
    MarketingTribune
  • RetailKlantenActivatie

Aanbieder van loyaliteitsprogramma's Magneds heeft voor biermerk Bud, dat eerder dit jaar zijn intrede op de Nederlandse markt deed, een online activatieplatform ontwikkeld.

Doel is om samen het Nederlandse bierlandschap 'online uit te dagen en op te frissen'. Startpunt is een spaaractie, waarbij consumenten kunnen sparen voor korting op een geselecteerd JBL-assortiment. Het platform kingofbeers.nl/jbl moet daarnaast jonge generatie bierdrinkers inspireren. In de loop der tijd zullen meer online activaties worden gelanceerd.

Jasper Kessels, head of trade marketing NL bij Bud, laat weten: 'We hebben voor Magneds gekozen vanwege hun expertise in digitale activaties, gecombineerd met een netwerk aan partners waar een samenwerking mee kan worden gezocht. We waarderen hun proactieve houding als het gaat om meedenken en hun ambitie om samen met ons groots te dromen.'

Redactie Bureaus

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken