OnePlus kiest FCB Amsterdam
- Bureaus
- 30 okt 2020 @ 11:47
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Klanten
- 30 okt 2020 @ 11:47
- Lucas Boon
FCB Amsterdam heeft de internationale pitch van smartphonemerk OnePlus gewonnen. Het bureau wordt verantwoordelijk voor alle communicatie van OnePlus in Nederland en België. Eerste wapenfeit is de 'Art Heist'-campagne ter promotie van de OnePlus Nord.
De campagne betreft een 'intensieve klopjacht' op Instagram. De Belgische designer Vexx toverde vier One Plus-toestellen om tot vier kunstwerken, maar deze werden door fictieve dieven uit de One Plus-kluis gestolen. De 'community' van Vexx en One Plus werd op Instagram uitgedaagd deze weer terug te vinden. Wie één van de vier kunstwerken kon vinden, mocht 'm houden.
De Art Heist is de eerste campagne van de hand van FCB Amsterdam. Het merk spreekt de ambitie uit om de nummer 1 smartphone voor de jongere generatie in Nederland en België te worden.
Erwin van der Valk, managing director van OnePlus Nederland, zegt: 'Vanaf het allereerst moment hebben de teams van OnePlus en FCB Amsterdam elkaar kunnen vinden in de zoektocht naar creatieve innovatie en de drang dit te vertalen in resultaatgerichte campagnes. Daarmee voelt OnePlus zich verzekert van een bureau dat in staat is om vanaf de eerste dag een bijdrage te leveren in de groei en activatie van het merk. En vanzelfsprekend is het dan heel geruststellend om te zien dat de resultaten niet uitblijven.'
Jos Vis, CEO van FCB Amsterdam, vult aan: 'OnePlus is een merk dat fantastisch past bij ons bureau. Vanaf het begin van de samenwerking blijkt dat ons beide mentaliteit een match is. OnePlus streeft haar ambities na met een power die ze bekrachtigen met de term: Never Settle. Onze FCB-lijfspreuk is Never Finished: we moeten ons altijd blijven ontwikkelen, het kan altijd beter. En dat is precies wat we samen gaan doen. Iedere campagne, iedere nieuwe telefoon, is een stepping-stone naar nog beter werk en nog slimmere producten.'
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Vodafone kiest Indie voor 'Oh yeah'-campagne
- Sire rekent af met vooroordelen ouderdom
- MediaMarkt kiest Serviceplan als nieuw creatief bureau
- Candid in financieel zwaar weer - moet ex topman uitkopen
- [column] Gut Amsterdam neemt loopje met waarheid Hertog Jan
- ASN Bank trapt rebranding af met nieuwe campagne
Laatste Nieuws
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin... 04-07-2025
- Kruidvat kiest Ace voor social... 04-07-2025
- MediaMarkt kiest Serviceplan als... 03-07-2025
- Candid in financieel zwaar weer -... 02-07-2025
- Reclamecampagne vol droge humor te... 01-07-2025
- ASN Bank trapt rebranding af met... 01-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers