McDonald's zomercampagne voor derde keer in teken van delen

- Bureaus
- 6 jun 2024 @ 13:05
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 6 jun 2024 @ 13:05
- Michiel van Zaane
Deze sportzomer komt McDonald's voor de derde keer met het ‘De zomer is om te delen’ platform. Naast een op delen geënte campagne komt de fastfoodketen ook met producten, speciaal bedoeld om te delen.
De merkfilm laat Nederland zien tijdens een wedstrijd van het Nederlands elftal, waarbij de lege straten een speelveld vormen voor niet-sportliefhebbers. De campagne is ontwikkeld door TBWA\Neboko, de film is geproduceerd door 100% en geregisseerd door Youssef.
Rik Ledder, CEO van TBWA\Neboko: ‘De verwachting is dat veel merken deze zomer inhaken op de sportzomer met een hoofdrol voor sporters en supporters. Op deze wijze haakt McDonald’s op een eigen en onderscheidende manier in op de zomer.’
Stijn Mentrop, CMO van McDonald's, vult aan: "Hoe je de zomer ook beleeft, hij is lekkerder als je 'm deelt. Daarom inspireren we niet alleen met onze film, maar nodigen we onze gasten en fans ook daadwerkelijk uit dit te doen. Dat doen we met activaties op verschillende grote festivals, waaronder Lowlands, én met het 'McDonald's App Festival', de digitale experience in onze McDonald's App.’
McDonald's App Festival
Met de experience in de McDonald's App gaat het merk interactie aan met haar trouwe app-gebruikers door middel van games, winacties voor festivals, McDonald's merchandise in de fanshop, gratis giveaways en aanbiedingen. Deze app-experience biedt als entertainmentplaform ook voordeel voor haar gasten, net als met het McDonald’s december platform: Getaway Island.
Credits:
Opdrachtgever: McDonald’s
Bureau: TBWA\Neboko, TBWA\X, Blauw Gras
Productie: Make, 100%, 51North, Colorbleed
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Pitchen tussen wolken en zand met... 13-06-2025
- Allianz Direct stunt met bold... 13-06-2025
- 'Mannen - Praat' maakt kwetsbaarheid... 13-06-2025
- KVK speelt met realiteit in nieuwe... 11-06-2025
- Karvan Cévitam mixt verfrissende... 11-06-2025
- Jysk investeert in merkbeleving en... 10-06-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation