Levi's lanceert wereldwijde campagne met Beyoncé

- Food-en-retail
- 2 okt 2024 @ 08:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - MarketingCreatie
- 2 okt 2024 @ 08:30
- Peter van Woensel Kooy
Na de release van 'Levii’s Jeans' (met dubbele i), een geliefd nummer van Cowboy Carter over 'Americana', stapt Beyoncé in de hoofdrol van 'Reiimagine'. De nieuwe campagne is geïnspireerd door de heritage van Levi's.
Naast de brand legacy van Levi's staat naar eigen zeggen ook de vooruitstrevende visie van invloedrijke figuren uit de moderne cultuur cntraal, waarmee het merk zijn blijvende plek in het hart van de cultuur bevestigt.
'Geïnspireerd door Beyoncé's benadering van kunst, cultuur en verhalen vertellen, herinterpreteert de campagne klassieke Levi's looks en films. In een reeks van hoofdstukken geeft de nieuwe campagne een moderne draai aan enkele van de meest iconische advertenties van Levi's, waarbij de transformatieve visie van gevierd filmmaker Melina Matsoukas centraal staat. De eerste film — geïnspireerd door "Launderette", de advertentie uit 1985 die "I Heard It Through the Grapevine" weer op de Billboard-hitlijsten bracht — plaatst Beyoncé in de schijnwerpers en viert het erfgoed van Levi's als een canvas voor zelfexpressie, gedragen door baanbrekers en iconen', aldus het jeansmerk.
'Mijn nummer Levii's Jeans viert wat ik beschouw als het ultieme Americana-uniform — iets wat we allemaal met trots dragen: de spijkerbroek', legt Beyoncé uit ter gelegenheid van de nieuwe tvc. 'Ik ben vereerd om met Levi's samen te werken om de essentie van Amerikaanse iconografie te creëren. Denim op denim werd vaak door een mannelijke lens bekeken, dus deze vernieuwende campagne, die het iconische vrouwelijke perspectief viert, is belangrijk voor mij. Ik kijk ernaar uit om innovatieve manieren te verkennen waarop onze visies op elkaar aansluiten in het versterken van vrouwen en het eren van hun kracht.'
'Levi's is altijd het onofficiële uniform geweest voor degenen die vooruitgaan in de zoektocht naar beter. Wij geloven dat een belangrijk onderdeel daarvan is om continu de codes van cultuur te doorbreken en opnieuw op te bouwen', zei Kenny Mitchell, wereldwijd Chief Marketing Officer van Levi's bij Levi Strauss & Co. 'In samenwerking met Beyoncé verkennen we de kracht van herinterpretatie door deze campagne, waarmee we op nieuwe manieren contact maken met onze fans en de groei van ons vrouwensegment ondersteunen als het definitieve denim lifestyle-merk.'
De volledig geïntegreerde campagne — die televisie, outdoor, digitaal, social media, print, merkactivaties en exclusieve producten zal omvatten — ging van start met digitale projecties in belangrijke markten zoals San Francisco, Houston, Chicago, New York, Atlanta, Parijs, Londen en Berlijn, wat zorgde voor enthousiasme en gaf fans een voorproefje van de campagne. Op 30 september 2024 werd de high-impact outdoor gelanceerd om zoals het merk meldt 'Levi's en Beyoncé campagne te inaugureren'.
De eerste film werd tot leven gebracht door de lens van Marcell Rév, een Emmy Award-winnende cinematograaf. Buiten de meeslepende visuele wereld van de film werkte het Levi's merk samen met fotograaf Mason Poole, die een tijdloze verzameling campagnebeelden vastlegde, wat bijdraagt aan de canon van ongelooflijke fotografie van iconen in Levi's jeans, van Marlon Brando tot Marilyn Monroe — en nu Beyoncé. De campagne is bedacht in creatieve samenwerking met TBWA\Chiat Day LA.
(PvWK)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Levi Strauss & Co
- Reiimagine
- ultiem
- Beyoncé
- Kenny Mitchell
- Chief Marketing Officer
- Marcell Rév
- hiat\Day
- icoon
- Americana
- merk
- Levi's
- hoofdrol
- Levii's Jeans
- 501
- jeans
- spijkerbroek
- indigo
- TBWA\
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker vertrouwd - Sinds 1977'
- DJ ruilt hakken op beat in voor hakken in keuken
- [marketeer 223] Sophia Tienstra - founder LX Matten
- Albert Heijn introduceert vernieuwd kant-en-klaar assortiment...
- Hornbach stuurt speelgoedbox vol tuininspiratie door het land
- ‘Lipting’ geeft Lipton Ice Tea wereldwijd smoel
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Eerste Statiegeld Retourshops open... 05-05-2025
- Goeiezaak richt The Culinary Agency... 02-05-2025
- DJ ruilt hakken op beat in voor... 01-05-2025
- Hornbach stuurt speelgoedbox vol... 01-05-2025
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker... 01-05-2025
- Quest en Ron Blaauw ontwerpen... 28-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management