Robbert-Jan van de Velde station director Radio Veronica

- Media
- 4 okt 2023 @ 09:01
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 4 okt 2023 @ 09:01
- Michiel van Zaane
Vanaf 1 januari 2024 wordt Robbert-Jan van de Velde de nieuwe station director van Radio Veronica. Daarnaast neemt hij het zendermanagement voor Sublime op zich.
Van de Velde is al ruim vijftien jaar werkzaam in diverse media- en radiofuncties. Zo was hij onder andere radio-dj, regisseur, eindredacteur en adjunct-zendermanager van 3FM. De afgelopen twee jaar was hij hoofdredacteur en programmaontwikkelaar bij BlazHoffski Productions.
Radio Veronica kreeg eerder dit jaar een nieuwe eigenaar in de vorm van het Vlaamse bedrijf Mediahuis, dat al radiostation Sublime in het portfolio had. Bij de FM-veiling in juli bemachtigde radiomerk Veronica een landelijke frequentie voor de komende twaalf jaar, waarbij – in vergelijking met de oude licentie – alle programmarestricties zijn komen te vervallen. Het station zal hierdoor de komende tijd stap voor stap wijzigingen doorvoeren om de luisteraars steeds beter te kunnen bedienen.
Robbert-Jan van de Velde kijkt uit naar zijn nieuwe job: ‘Het is een eer om voor het meest iconische radiomerk van Nederland aan de slag te gaan. Ik geloof er heilig in dat we Radio Veronica met de juiste energie weer kunnen laten groeien. Rob Stenders en Caroline Brouwer hebben een mooie muzikale basis gelegd waar we verder mee kunnen. Ik heb er ongelooflijk veel zin in om met het team verder te bouwen en de volgende stappen te zetten. Met Sublime staan we voor heel andere uitdagingen. Zonder etherfrequentie moeten we ons volledig gaan richten op een stabiele toekomst. Dankzij de vele trouwe luisteraars heb ik er vertrouwen in dat dit gaat lukken.’
Algemeen directeur Carlo de Boer is verheugd met de komst van Robbert-Jan: ‘Met Robbert-Jan wordt ons team versterkt met een ervaren en creatieve radiocollega. We kijken ernaar uit om onder zijn leiding de programmering van Radio Veronica en Sublime verder te versterken en onze groeiambities te realiseren.’
Foto: Bullet-ray Photography.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Hypr neemt verkoopactiviteiten... 30-11-2023
- Edwin Evers terug op Radio 53830-11-2023
- Kwartaalcijfers Viaplay opnieuw later29-11-2023
- Krantenredacties staken voor betere... 29-11-2023
- DOSSIER DM Interview Unicef29-11-2023
- Sinterklaascadeau stelt vaak teleur 28-11-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala