Match Group en Tinder lanceren campagne tegen online datingfraude
- Online
- 10 jan 2023 @ 15:29
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 10 jan 2023 @ 15:29
- Michiel van Zaane
Match Group, het moederbedrijf van Tinder, Match, Hinge en Plenty of Fish,strat een wereldwijde campagne om consumenten voor te lichten over hoe zij veiliger kunnen daten en hoe ze beschermd kunnen blijven tegen verschillende vormen van online fraude.
Vanaf 10 januari 2023 krijgen gebruikers van Tinder, Hinge, Match, Plenty of Fish, Meetic and OurTime berichten met tips en veelvoorkomend gedrag waarop zij moeten letten om potentiële oplichting te herkennen. Deze tips zijn opgesteld met behulp van rechtshandhaving en deskundigen op het gebied van financiële uitbuiting. De berichten zullen wereldwijd aan gebruikers worden getoond via een in-app bericht op Tinder en Meetic en via meldingen op Match, Hinge, Plenty of Fish en OurTime.
Omdat deze vorm van oplichting de afgelopen jaren steeds populairder en serieuzer is geworden, hebben de verschillende bedrijven binnen Match Group maatregelen genomen om gebruikers te helpen voorkomen dat hen zoiets overkomt en hen te waarschuwen voor mogelijke oplichting en fraude. Zo werden er nieuwe productfuncties geïntroduceerd, zoals selfie verificatie en videochat en ontvingen gebruikers pop-up berichten met veiligheidstips als bepaalde woorden in gesprekken tussen gebruikers werden gedetecteerd.
‘Als voormalig rechercheur en speciaal agent weet ik uit eerste hand hoe oplichters nietsvermoedende mensen verleiden tot het delen van persoonlijke informatie en uiteindelijk het geven van geld en hoe zij jagen op mensen die op zoek zijn naar liefde of gezelschap’, zegt Buddy Loomis, Senior Director of Law Enforcement Operations and Investigations bij Match Group. ‘Dat is de reden dat we investeren in de ontwikkeling van veiligheidstools voor gebruikers om veiliger contacten te leggen.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- KLM bereikt 6,3 miljoen klanten met... 13-09-2025
- Kaart wint van appje bij verjaardagen12-09-2025
- NS Stations lanceert game met... 08-09-2025
- TikTok bereikt 200 miljoen Europese... 05-09-2025
- Etos viert 100.000 volgers met... 29-08-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes