Medewerker Fieldlab-event positief getest op corona
- B2b
- 21 feb 2021 @ 15:51
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Evenement
- 21 feb 2021 @ 15:51
- Lucas Boon
Een medewerker van het eerste pilot-event van Fieldlab, maandag 15 februari in het Beatrixtheater te Utrecht, is positief getest op corona. Doel van de Fieldlab-events is om te experimenten met grote groepen mensen in coronatijd.
De medewerker kreeg na het evenement klachten en is afgelopen woensdag getest - een dag later bleek hij positief. Dit heeft RTV Utrecht zondag bekendgemaakt. Op maandag 8 februari kwamen tijdens ‘Back to Live’ in het Beatrixtheater 500 mensen bijeen. Organisator Fieldlab hoopte op een uitkomst van nul besmettingen, wat een signaal richting het kabinet zou moeten zijn dat het in coronatijd mogelijk is om veilige events te organiseren. Over de bewuste besmette persoon is nog weinig bekend. Woordvoerder Tim Boersma zegt: 'Vanwege de privacy is het volledig anoniem. We weten niet wie het is, maar we weten wel dat het een medewerker van het event betreft en dat de persoon niet in een van de drie bubbels aanwezig was.'
Back to Live is het eerste event in een rijtje experimenten. Zo kwamen gisteren in hetzelfde Beatrixtheater eveneens 500 mensen samen voor een show van cabaretier Guido Weijers. Vandaag wordt in Nijmegen een Eredivisie-wedstrijd gespeeld met proefpubliek (1200 man), tijdens NEC tegen de Graafschap. Ook staan er proef-festivals in de Ziggo Dome en Biddinghuizen op de planning. Bezoekers van de pilot-events dienen zich voorafgaand en na afloop te testen op corona.
Lees ook: Back to Live: we mogen weer!
Foto door Andy Zuidema.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 3, 202623-01-2026
- Marketingtransfers week 2, 202616-01-2026
- De vergeten laag van klantbeleving15-01-2026
- Marketplace-bureau Committos richt... 12-01-2026
- AI realitycheck: 2026 wordt het jaar... 12-01-2026
- Marketingtransfers week 1, 202609-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

