Rik Ledder (Ogilvy) gaat TBWA\Neboko Groep leiden
- Bureaus
- 8 aug 2014 @ 13:29
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - ReclameStrategieZakelijk
- 8 aug 2014 @ 13:29
- Redactie Bureaus
Een opmerkelijke overstap is bureauland: Rik Ledder, ceo van Ogilvy & Mather Amsterdam, gaat als managing director naar TBWA\Neboko Groep en zal dit bureau gaan leiden samen met Simon Neefjes, ceo van TBWA Nederland.
Ledder (43) laat weten erg enthousiast te zijn om terug te keren bij het bureau waar hij al van 1996 tot 2004 werkte. 'TBWA\ is voor mij altijd het ultieme communicatiemerk geweest waar het doorbreken van conventies de basis vormt voor commerciële groei. Ik kijk er dan ook naar uit om samen met grote talenten, voor mooie klanten, een rol te spelen in het verder ontwikkelen van de groep.’
Opmerkelijk aan de overstap is dat Ledder met Ogilvy vorige maand juist de prestigieuze pitch om het Rabobank-account binnengesleept had. Ledder toonde zich toen 'ontzettend blij om voor dit prachtige merk te gaan werken'. TBWA\Neboko deed ook mee aan de pitch, maar trok zich terug. Ledder stapt vlak na dit grote succes dus over naar die concurrent.
Simon Neefjes zegt in een eerste reactie: ‘Rik gaat ons helpen de groep naar een volgend niveau te brengen. Effectieve communicatie is steeds meer een "always on". Data vormen de basis en content wordt vaak samen met de consument ontwikkeld waarbinnen mobiele en digitale kanalen cruciaal zijn. Rik’s track record sluit hier naadloos bij aan.’
De TBWA\Neboko Groep bestaat naast TBWA\Neboko uit Neboko Downtown, Neboko Retail en Neboko Smarts. Bij de Amsterdamse bureaugroep werken ruim 150 mensen.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
- Managing Director
- directie
- overstap
- bureau
- Ledder
- Ogilvy
- CEO
- Simon Neefjes
- TBWA\NEBOKO GROEP
- Ogilvy & Mather
- Neefjes
- benoeming
- reclame
- strategie
- TBWA
- reclamebureau
- Rik Ledder
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Dentsu lanceert PR-propositie02-12-2025
- 113-campagne stelt de ongemakkelijke... 01-12-2025
- ADCN viert 60 jaar creativiteit01-12-2025
- Schoonenberg kiest voor intieme... 01-12-2025
- De succesformule achter Nederlands... 01-12-2025
- Dentsu Lab Amsterdam focust op... 28-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

