Oberon neemt Qikker over
- Bureaus
- 25 nov 2020 @ 10:51
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Geen tag
- 25 nov 2020 @ 10:51
- Lucas Boon
Digitaal bureau Oberon heeft branchegenoot Qikker Online overgenomen. Oberon wordt hiermee naar eigen zeggen 'een van de belangrijkste spelers' op het gebied van e-commerce-platformen in Nederland.
Foto: de directie van Oberon.
Met de overname van Qikker vergroot Oberon zijn product- en designteam en komt het sneller tot een MLP (minimum loveable product) voor zijn klanten, aldus het bureau.
Hans-Peter Harmsen, oprichter en managing director van Oberon, zegt: 'De coronacrisis heeft digitalisering en digitale transformatie in een stroomversnelling gebracht. We helpen onze klanten met deze beweging mee te gaan door in een korte tijd een digitaal platform neer te zetten.'
E-commerce-platformen gaan verder dan enkel webshops, stelt Harmsen. 'Het zijn online platformen met een strategisch en commercieel doel. We zien dat het belang van deze platformen in de huidige tijden alleen maar is toegenomen. Door onze krachten met Qikker te bundelen kunnen we onze klanten nog completer en sneller van dienst te zijn.'
Joost Cornelissen, directeur van Qikker, vult aan: 'We merkten onder onze klanten dat de behoefte aan meer technologische expertise met de tijd toenam. Door de handen ineen te slaan met Oberon zorgen we ervoor dat we na een efficiënte productlancering nog jarenlang een stabiele partner van onze klanten kunnen zijn.'
Cornelissen treedt na de integratie toe tot de directie van Oberon. Ook de 14 medewerkers van Qikker verhuizen mee. Zij komen te werken op het nieuwe kantoor van Oberon aan het Barentszplein in Amsterdam. Met de overname telt Oberon 50 medewerkers.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Sire rekent af met vooroordelen ouderdom
- MediaMarkt kiest Serviceplan als nieuw creatief bureau
- Candid in financieel zwaar weer - moet ex topman uitkopen
- ASN Bank trapt rebranding af met nieuwe campagne
- Nieuwe campagne Grand’Italia viert Italië thuis
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin innovatie vanzelfsprekend is’
Laatste Nieuws
- Fems On Fire doorbreekt stilte rond... 14-07-2025
- Breaker bevrijdt GIF-helden met... 14-07-2025
- Den Bosch lanceert vervolg op ‘Kom... 11-07-2025
- Wereldwijde herpositionering... 11-07-2025
- [column] De enige merkwaarde die er... 10-07-2025
- Cortina viert eigenheid met nieuwe... 09-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers