Feyenoord nodigt fans uit voor overnachting in eigen Kuip

  • Bureaus
  • 29 okt 2021 @ 12:05
  • Link
  • Ryan Baij
    Ryan Baij

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Feyenoord en partner Europarcs bieden Feyenoord-supporters een overnachting in De Kuip, het voetbalstadion van de club.

Supporters krijgen aan het einde van het seizoen 2021-2022 de kans om te overnachten bij EuroParcs De Kuip. Een slaapplek met uitzicht over het veld met daarbij een ontbijt op bed na een avond onder de duizend lampen van het Feyenoord-stadion.

In de commercial spelen Feyenoord-icoon Jan Boskamp en assistent-trainer John de Wolf de hoofdrollen. Als nachtwaker komt Boskamp verschillende spelers van Feyenoord 1 en Feyenoord Vrouwen 1 tegen (Trauner, Linssen, Conijnenberg, Hartjes en Milambo).

Credits:
Creative agency: House of Sports
Video productie: TEN Content Agency

 

Ryan Baij

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken